Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

24.07.2020
об 16:12

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

Фільм «Мулан», повинен був вийти у серпні цього року, але його прем'єру відклали на невизначений термін. Поговорюють, що його ймовірно презентують на Різдво, але точних дат все ж немає.

Фанатам стрічок «Аватар» та «Зоряні війни» доведеться також зачекати.  Заплановано, що «Аватар 2» вийде тільки наприкінці 2022 року, відповідно з різницею у два роки спочатку вийде «Аватар 3» - у 2024, і тільки у 2026 «Аватар 4». П'ятої частини фантастичної розповіді доведеться зачекати до кінця 2028 року.

«Зоряні війни» перенеслись на 2023, 2025 і 2027 роки. Джеймс Кемерон навіть написав фанатам саги листа, де пояснив, чому  саме реліз перенесено. Кіновиробники не встигають за графіками – через пандемію у знімальної групи була велика перерва в роботі.

Також знято з розкладу «Французького диспетчера», «Історію Девіда Копперфілда» і «Смерть на Нилі» перенесли на 28 серпня та 23 жовтня 2020 відповідно. «Останню дуель» Рідлі Скотта, де задіяні Бен Аффлек і Метт Деймон перенесли на рік – тепер реліз очікується у середині жовтня 2021 року.

Разом з Disney прем'єри картин перенсли Sony та Paramount. Так, третю частину «Людини-павука» глядачі, можливо, побачать у середині грудня 2021 року. «Тихе місце 2» та «Топ Ган: Меверік» також будуть представлені в наступному році.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

У Новій Зеландії відновилися зйомки продовження фільму «Аватар»

У своєму instagram продюсер Джон Ландау опублікував фото, зроблені на знімальному майданчику, де почалися роботи над продовженням фільму «Аватар».

18.06.2020
об 17:17

Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін
Новини

Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін

Студія Walt Disney втратила головний ринок для фільму «Мулан» – китайський. Як стверджує видання Comic Book, запланований на березень реліз стрічки, яка базується на давній легенді та однойменному повнометражному мультфільмі, не відбудеться. Усе через спалах коронавірусу, який поки не вдається взяти під контроль в Китаї.

29.06.2020
об 18:08

Новини

В кінотеатри повернулись «Зоряні війни»

На екрани кінотеатрів США повертаються фільми, прем’єра яких вже відбулась, але вони були шалено популярними серед глядачів. Наразі в Америці працює понад 500 кінотеатрів. Зали відкрити не у всіх штатах, бо у деяких з них діють карантинні заборони через пандемію COVID-19.

13.07.2020
об 14:15