Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дісней-Спрінгс готується до відкриття після вимушеної перерви

16.05.2020
об 10:00

Відкриття заплановано на 20 травня, але частина співробітників Walt Disney World уже виходить на роботу, аби підготувати парк належним чином.

Роботу тематичного парку було припинено із середини березня через пандемію коронавірусу, у результаті чого понад 100 000 співробітників компанії було звільнено.

Усвідомлюючи всю складність процесу роботи парку в умовах, коли COVID-19 ще не подолано, Disney дуже серйозно ставиться до безпеки як гостей, так і співробітників, тому буде вжито додаткових запобіжних заходів. Зокрема, обов’язковим під час відвідування парку буде носіння масок – це стосується як гостей, так і співробітників. Крім того, гостям будуть вимірювати температуру, аби запобігти потраплянню на територію потенційно заражених людей. На ресепшнах співробітники будуть захищені перегородками із плексігласу для зменшення контактування з відвідувачами які, до речі, використовуватимуть безконтактний спосіб оплати картками. Охоронці слідкуватимуть за місцями скупчення гостей на предмет дотримання правил безпеки й зберігання належного дистанціювання.

Ерік Клінтон, президент UNITE HERE, Local 362, зазначив, що співробітників парку забезпечили термометрами для самоконтролю, а якщо хтось із них заразиться вірусом, то буде залишитися на карантині до двох тижнів. Disney також розробила нову глобальну систему навчання для співробітників парку, щоб інформувати їх про безпеку в умовах пандемії. Компанія також буде проводити щомісячні зустрічі з питань безпеки, у яких братиме участь профспілка.

На сьогодні не було жодних оголошень про відновлення роботи будь-якої частини Діснейленду в Анахаймі. Генеральний директор Walt Disney Co. Боб Чапек у понеділок заявив, що поки не зрозуміло, коли будуть відкриті внутрішні парки, оскільки це залежить від скасування державних і місцевих обмежень.

«Ми хочемо відкритися якомога швидше по всьому світу, але ми збираємося зробити це відповідально», – сказав виконавчий директор. «Ми хочемо, щоб наші актори повернулися до роботи якомога швидше».

NBCUniversal  оголосив, що Universal Ordio буде частково відкритий до кінця тижня. Також частково відкриється CityWalk, і умови перебування  там відвідувачів не відрізняються від загальноприйнятих вимог, зумовлених викликами часу: обов’язкові маски, контроль температури, особиста гігієна й дотримання належної відстані.

Парк Universal Studios і Острови Пригод будуть зачинені принаймні до 31 травня. Така сама доля і Universal Studios Hollywood.