Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дискусійна панель «Копродукція між Україною та Канадою». Як долучитися?

10.11.2021
об 15:19

16 листопада в межах проєкту #ucancoproduce відбудеться онлайн-подія, що має на меті розкрити особливості дії Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною. Угода, яка набрала чинності на початку цього року, відкриває нові можливості для взаємовигідної співпраці в контент-індустрії для обох країн. На події спікери розкажуть про особливості державної підтримки виробників контенту на національному та регіональному рівні, а також розкриють механізми функціонування Угоди.

Відповідно до Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною, продюсери з цих держав можуть створювати кіно-, телевізійний та digital контент (серіали, фільми, шоу), а також кросплатформні продукти спираючись на підтримку країн-сторін договору. З метою практичного втілення Угоди, у вересні цього року стартував Проєкт «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада» (#ucancoproduce), ініційований Українською кіноасоціацією та Посольством Канади в Україні.

В межах дискусій експерти розкажуть про те, як фільму набути національного статусу та отримати державне фінансування, а також про податкові пільги на кіновиробництво в Україні та Канаді. Ви дізнаєтесь, які головні умови мають бути враховані у договорі про співпрацю між продюсерами, щоб отримати переваги для спільного виробництва відповідно до Угоди. Також від України буде представлено оновлену систему кеш-рібейтів, унікальні локації для зйомок та новий сервіс для локейшн-менеджерів, який покликаний зорієнтувати міжнародних партнерів в українській аудіовізуальній індустрії.

У дискусії візьмуть участь представники державного та бізнесового секторів АВ індустрії України та Канади.

Крім цього, на прикладі успішних кейсів, продюсери поділяться власним досвідом міжнародної співпраці та дадуть практичні поради для виробників контенту у пошуках партнерів за кордоном.

Щоб приєднатися до заходу та поставити запитання спікерам, реєструйтесь за лінком.

Початок 16 листопада о 17:00

Крім цього, запланований і подальший перебіг проєкту #ucancoproduce для зареєстрованих продюсерів. Зокрема, 17 листопада відбудеться онлайн-пітчинг #ucancoproduce, де канадські та українські продюсери презентують свої проєкти, аби знайти ко-продюсерів та партнерів з іншої країни для реалізації проєктів. 22 листопада продюсери, чиї проєкти викличуть інтерес з боку потенційних партнерів, зможуть особисто поспілкуватися на онлайн-зустрічах та обговорити можливості подальшої колаборації.

Ініціатори «Другої Конференції та зустрічі з копродукції Україна-Канада» – Українська Кіноасоціація та Посольство Канади в Україні. Проєкт реалізовується у партнерстві та за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства з питань канадської спадщини, Telefilm Canada, Канадської Асоціації Медіа Продюсерів (CMPA).

Джерело: Українська Кіноасоціація

Читайте також:

Новини

Новий ведучий та ще більше гумору: що готує новий сезон «Мамахохотала»

Є речі, які мають властивість не набридати: котики, дискусії у соцмережах і гумор. Тому кількість сезонів шоу «Мамахохотала» перевалила за десять і вже завтра, - 31 жовтня о 17:00 на НЛО TV стартує новий сезон! Що ж підготували для глядачів?

30.10.2021
об 14:07

Новини

Новорічна комедія «Зірки за обміном» у головних ролях з Ольгою Поляковою та DZIDZIO: офіційний трейлер

Непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова (акторка Оля Полякова) та Фома Михайловський (актор Михайло Хома, DZIDZIO), несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад. Але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента. Чи впораються вони?

05.11.2021
об 17:12