Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дискусійна панель "Копродукція між Україною та Канадою: можливості для виробників аудіовізуального контенту"

16.11.2021
об 11:29

16 листопада  0 17:00 в межах проєкту #ucancoproduce відбудеться онлайн-подія, що має на меті розкрити особливості дії Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною.

Угода, яка набрала чинності на початку цього року, відкриває нові можливості для взаємовигідної співпраці в контент-індустрії для обох країн. Відповідно до Угоди, продюсери з Канади та України можуть створювати кіно-, телевізійний та digital контент (серіали, фільми, шоу), а також кросплатформні продукти спираючись на підтримку країн-сторін договору. З метою практичного втілення Угоди, у вересні цього року стартував Проєкт «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада» (#ucancoproduce), ініційований Українською кіноасоціацією та Посольством Канади в Україні.

 

В межах події "Копродукція між Україною та Канадою: можливості для виробників аудіовізуального контенту" спікери розкажуть про особливості державної підтримки виробників контенту на національному та регіональному рівні, а також розкриють механізми функціонування Угоди. Зокрема, експерти розкажуть про те, як фільму набути національного статусу та отримати до 100% фінансування, а також про податкові пільги на кіновиробництво в Україні та Канаді. Аудиторія дізнається, які головні умови мають бути враховані у договорі про співпрацю між продюсерами, щоб отримати переваги для спільного виробництва відповідно до Угоди. Також від України буде представлено оновлену систему кеш-рібейтів, унікальні локації для зйомок та новий сервіс для локейшн-менеджерів, який покликаний зорієнтувати міжнародних партнерів в українській аудіовізуальній індустрії.

 

У дискусії візьмуть участь представники державного та бізнесового секторів АВ індустрії України та Канади.

Доповідачі:

•  Річард Колвін (Richard Colvin) – Радник з питань політики та зв'язків з громадськістю, Посольство Канади в України;

•  Марина Кудерчук – Голова Державного агентства України з питань кіно;

•  Сьюзан Кінг (Susan King) – Аналітикиня, керівниця з питань копродукції, департамент комерційних відносин та копродукції, Telefilm Canada;

•  Маріель Пупелін (Marielle Poupelin) – Спеціалістка з міжнародного розвитку бізнесу та національна представниця Канади в Eurimages, Telefilm Canada;

•  Олександр Максимчук – Помічник-консультант народного депутата України, Заступника голови Комітету, голови підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Сушка Павла;

•  Анна Волкова – Менеджерка міжнародних проєктів, Українська кіноасоціація;

•  Шаролта Чете (Sarolta Csete) – Директорка з питань розвитку та корпоративних відносин, Канадська Асоціація Медіа Продюсерів.

 

Case-study міжнародного копродукційного фільму "The Maiden Danced" представлять: Майкл Доббін (Michael Dobbin) – продюсер, Quiet Revolution Pictures та Андре Гулес (Endre Hules) – продюсер, сценарист, режисер, актор (Канада).

 

Розмову модерує Дар'я Лисак – радниця з питань розвитку бізнесу Посольства Канади в Україні.

 

Крім цього, на прикладі успішних кейсів, продюсери поділяться власним досвідом міжнародної співпраці та дадуть практичні поради для виробників контенту у пошуках партнерів за кордоном.

А вже 17 листопада відбудеться онлайн-пітчинг #ucancoproduce, де канадські та українські продюсери презентують свої проєкти, аби знайти ко-продюсерів та партнерів з іншої країни для реалізації проєктів. 22 листопада продюсери, чиї проєкти викличуть інтерес з боку потенційних партнерів, зможуть особисто поспілкуватися на онлайн-зустрічах та обговорити можливості подальшої колаборації.

 

Приєднатися до заходу та поставити питання спікерам можна після реєстрації.

Джерело:  Media Resources Management

Читайте також:

Новини

Чому кожному варто хоч раз у житті відвідати Колізей? Знають ведучі «Орла і Решки»

Ведучі тревел-шоу «Орел та Решка. Дива світу» Анфіса Черних та Антон Зайцев цього разу відвідали італійське диво світу та поділилися враженнями від відвідування грандіозної споруди Стародавнього світу. Які секрети приховує Колізей?

12.11.2021
об 18:54

Новини

З’явився новий тизер продовження легендарного серіалу «Секс у великому місті»

Нова глава новаторського серіалу HBO «Секс у великому місті» від виконавчого продюсера Майкла Патріка Кінга. Серіал буде розповідати про Керрі, Міранду та Шарлотту, коли вони пройдуть шлях від складної реальності життя та дружби у свої 30 до ще більш складної реальності життя та дружби у свої 50.

15.11.2021
об 14:23