Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дискусія про промоцію українського кіно на міжнародному ринку

26.02.2021
об 13:45

2 березня о 18:00 розпочнеться онлайн-дискусія «Як продати українське кіно за кордон?». Запрошені спікери розкажуть про те, як відбувається промоція фестивальної, кінотеатральної та онлайн-дистриб’юції українського кіно на міжнародному ринку.

Український інститут і онлайн-платформа Dzyga MDB запросили до відкритого мікрофону директора Українського інституту Володимира Шейка, старшу програмну менеджерку напряму «Кіно» Українського інституту Наталію Мовшович, продюсера фільму «Мої Думки Тихі» Дмитра Суханова та продюсерку стрічки «Стоп-Земля» Наталію Лібет. Експерти спробують відповісти на наступні питання:

 

- Які можливості для підтримки промо за кордоном існують в Україні?

- Як просувати свій фільм на міжнародних професійних майданчиках та промотувати вихід на великі екрани за кордоном?

- Як трансформувалась дистриб’юційна ланка у світі через пандемію і яке місце в ній тепер посідають VOD-платформи? Як відповідно до цього побудувати маркетингову стратегію?

- Яка роль сейлз-агентів в успішній дистриб’юційній історії стрічки?

- Навіщо українському кіно закордонний глядач?

Приєднатися до вебінару зможе кожен, кому ця тема цікава. Для цього потрібно буде лише приєднатися до перегляду прямої трансляції на Facebook-сторінках онлайн-платформи Dzyga MDB та Українського інституту. Нагадаємо, онлайн-дискусія розпочнеться у вівторок, 2 березня, о 18:00.

 

Джерело: Пресслужба Українського інституту

Читайте також:

Новини

База національних фільмів: Дізнатися про українське кіно можна в онлайн-довіднику

Днями Державне агентство України з питань кіно презентувало онлайн-довідник фільмів, в якому зберігатимуться відомості про стрічки національного виробництва та українські кінокомпанії. Наразі у віртуальній теці міститься інформація про 2 157 фільмів, 384 компанії-виробника українського кіно та 12 713 кінопрофесіоналів.

17.02.2021
об 14:11

Новини

Скоро в кіно: Шпигунський трейлер із Бенедіктом Камбербетчем у головній ролі

18 березня в український кінопрокат має вийти фільм «Код: Залізна Кора». На великих екранах поціновувачі кіно у компанії з Бенедіктом Камбербетчем побачать таких зірок, як Рейчел Броснаген, Джессі Баклі, Ейстейн Сігюрдарсон та інших.

19.02.2021
об 15:14