Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Discovery представляє «Драйвери змін» — шоу про людей, які змінюють світ

21.12.2021
об 11:19

Із грудня 2021 року Discovery розпочинає трансляцію нового серіалу «Драйвери змін» (Change Drivers). Кожна з пꞌяти серій буде присвячена важливим екологічним темам, як-от: океан, природа, повітря, відходи та клімат.

Прем'єра шоу стала можливою завдяки ініціативі Discovery RISE («Зменшення нерівності та підтримка розширення прав і можливостей»). Вона об'єднує аудиторію по всьому світу й надійних некомерційних партнерів, які спеціалізуються на подоланні екзистенційних загроз сьогодення та впровадженні істотних змін.

Перша серія документального серіалу присвячена забрудненню океану та руйнівному впливу пластику на підводний світ і людське життя. У ролі першого драйвера змін виступила Емілі Пенн — захисниця океану, яка вивчає екологічні проблеми в найвіддаленіших куточках планети. Емілі розповідає, як пластик і хімічні відходи забруднюють океан. Вона заснувала жіночу неурядову організацію eXXpedition, що допомагає людям усвідомити наслідки неконтрольованого використання пластику та зрозуміти рівень токсичного забруднення океану. Організація влаштовує жіночі дослідні експедиції на морі та віртуальні подорожі сушею, щоб з'ясувати причини забруднення води пластиком, а також знайти способи розв'язання проблеми. А ще створила SHiFT — сайт, що пропонує користувачам сотні рішень для боротьби за чистий океан.

«Моя любов до океану з часом переросла в занепокоєння його майбутнім. Подорожувати та відкривати чудові краєвиди — це, звісно, цікавий досвід, але я зрозуміла, що океан заслуговує набагато більше уваги. Під час зйомок фільму я була на восьмому місяці вагітності, і моя кров містила 29 хімічних речовин, заборонених ООН. Як це впливає на мене? Як це впливає на мою дитину? Як це впливає на всіх нас і що ми можемо зробити, щоб це змінити? Ось лише кілька питань, які додають мені рішучості та спонукають до змін заради всіх дітей, які прийдуть у цей світ і які заслуговують жити в кращих і здоровіших умовах», — зазначила Емілі Пенн.

Героями програми стали люди, які присвятили життя впровадженню змін у своїх сферах. Кожен епізод представляє одну людину та її місію у розв'язанні екологічних і кліматичних проблем.

 

Джерело: Discovery

Читайте також:

Новини

Презентували український трейлер фільму Фантастичні звірі: таємниці Дамблдора

З'явився перший трейлер третьої частини фентезійної франшизи «Фантастичні звірі та де їх шукати», яка є приквелом Поттеріани. Виробництво третього фільму дуже затрималося через пандемію, та його творці вже готові розкривати секрети.

14.12.2021
об 13:45

Новини

Український фільм «Папині кросівки» висунутий на здобуття призу Європейської кіноакадемії

Стрічка показує почуття підлітка перед усиновленням. Історія розгортається в день від'їзду 13-річного Сашка з інтернату для дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомної американської родини.

20.12.2021
об 12:18