Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Діяльність Eurimages висвітлюватиметься в подкасті

09.04.2021
об 15:08

Власним досвідом у кожному новому випуску подкасту, що створено Eurimages спільно із виданням Cineuropa, ділитимуться продюсери фільмів, яких підтримав Європейський фонд. Крім того, вони розповідатимуть про найкращі практики та надихатимуть на участь у кіноколаборації в Європі та за її межами.

 

Наразі, як повідомляється на сторінці Національного представництва України в Eurimages, вийшло вже два випуски подкасту. У другому епізоді мова їде про україно-польсько-німецький фільм «Носоріг» режисера Олега Сенцова, який отримав частину фінансування від Європейського фонду.

Продюсерам, які тільки збираються прийняти участь у конкурсі, нагадуємо, що дедлайн подачі документів до Фонду спливає 20 квітня. Засідання Ради правління Eurimages, під час якого визначать проєкти, які отримають підтримку, відбудеться з 21 по 25 червня 2021 року.

Національні представники наголошують, що цьогоріч відбудеться лише три сесії Ради правління Eurimages і закликають уважно слідкувати за датами та вимогами. Особливо дотримуватися таких важливих критеріїв:

  • на момент подачі документів має бути підтвердження щонайменше 50 % фінансування від кожного (!) співпродюсера;
  • на перше число засідання Ради правління не можна розпочинати знімальний період (як виняток: допускається максимум 50 % відзнятих днів за наявності поважної причини).

 

Джерело: Офіційна Facebook-сторінка Національного представництва України в Eurimages

Читайте також:

Новини

Новий рівень якості: Україна в Eurimages – досягнення та перші висновки

2020 рік для національного кіновиробництва став не тільки перевіркою на витривалість, креативність та готовність приймати швидкі рішення, а й періодом досягнень. У січні 2020 року Україна стала повноправним членом Європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт Eurimages, і вже восени два вітчизняні копродукційні проєкти отримали першу фінансову допомогу від європейської комісії.

19.01.2021
об 16:32

Новини

Україна в Eurimages: Успіх, помилки та висновки

У січні 2020 року Україна стала повноправним членом європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт Eurimages. Наприкінці попереднього тижня стало відомо, що два українських копродукційних проєкти залучилися фінансовою підтримкою фонду, отримавши чверть мільйона євро на подальше виробництво. Чи хороший це результат за 9 місяців співпраці та яких помилок найчастіше припускаються вітчизняні продюсери, подаючи копродукційні фільми, VGL cinema розпитав у національних представників від України у Eurimages Володимира Яценка та Сергія Зленка.

20.10.2020
об 17:54

Новини

Україна в Eurimages: Європейський фонд підтримав ще один проєкт за участі вітчизняних кіновиробників

Упродовж попереднього робочого тижня тривало засідання Ради правління Eurimages. За рахунком воно було 161-м. Серед учасників лише один проєкт представляв Україну – «Тривала втеча», що створюється спільно з Італією. Він і отримав грошову підтримку від експертної комісії.

15.12.2020
об 12:15

Новини

Чверть мільйона євро отримали українські кіновиробники від Eurimages

«Спас» Максима Наконечного та «Носоріг» Олега Сенцова отримали 395 тисяч євро фінансової підтримки від фонду Eurimages. Європейська організація налічує 38 країн-членів і допомагає кіновиробникам у створенні копродукції, підтримує дистриб’юцію та кінотеатральний показ фільмів.

16.10.2020
об 18:50