Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Держкіно та Українська Кіноасоціація запрошують долучитися до лондонської виставки FOCUS

09.12.2020
об 12:19

15 – 17 грудня вже вшосте відбуватиметься міжнародний захід для професійної кіноспільноти – виставка FOCUS DIGITAL. З 2018 року Україна є постійним учасником цієї події.

Головний акцент заходу – знімальні локації та пошук можливостей для міжнародного співробітництва у виробництві аудіовізуального контенту. Щорічно виставку відвідує понад 2 тисячі зареєстрованих учасників, серед яких виконавчі продюсери, режисери, локейшн-скаути та інші представники світової кіноіндустрії. За статистикою організаторів FOCUS DIGITAL, майже половина учасників виставки проводить зйомки за межами своїх країн, і саме це робить захід надзвичайно цікавим та корисним для пошуку міжнародних копродукційних партнерів.

Цьогоріч організаторам довелося докласти максимум зусиль, аби не просто провести захід в умовах коронакризи, а й зберегти його стиль. Спеціально до події розробили зручну онлайн-платформу, на якій працює механізм пошуку партнерів, є можливість організовувати зустрічі, та й в цілому функціонал, який пропонує вебсайт заходу, достатньо широкий та розроблений з метою створити умови, що максимально наблизять формат онлайн-заходу до реального.

Для всіх відвідувачів FOCUS DIGITAL 2020, які задіяні в кіноіндустрії, на телебаченні, в рекламі, анімації, гейм-індустрії, реєстрація безкоштовна. Завдяки цьому, а також онлайн-формату, що усуває фізичні кордони, організатори сподіваються, що цьогорічна виставка отримає ширшу аудиторію, ніж зазвичай, таким чином для гостей заходу розширюються можливості пошуку партнерів.

На платформі FOCUS DIGITAL кожен з учасників-експонентів (це продакшн-компанії, фільм-комісії, професійні асоціації з усього світу) має свою секцію, де у зручному форматі може представити будь-яку інформацію про себе, свої послуги та проєкти.

В українській секції, організованій Українською кіноасоціацією за підтримки Держкіно та спільно з Асоціацією кіноіндустрії України та Українською кіноакадемією, будуть представлені загальні відомості про кіноіндустрію України, інформація про переваги зйомок в нашій країні (зокрема, про запровадження кеш-рібейтів), бази українських кінопрофесіоналів та локацій, кейси міжнародної співпраці (HBO, Netflix).

Протягом трьох днів виставки організатори української секції  в онлайн-режимі відповідатимуть на запити відвідувачів, допомагатимуть з пошуком українських партнерів та координуватимуть організацію зустрічей.

До 11 грудня,  аби бути представленим в український секції FOCUS DIGITAL, потрібно надіслати на адресу info@mpa.org.ua матеріали про компанію та окремі проєкти в електронному вигляді.

Також можна безкоштовно зареєструватися для участі у якості відвідувача виставки та повідомити про це організаторів української секції у спеціальній формі .

 

Джерело: Пресслужба Української Кіноасоціації

 

Читайте також:

Статті

КіноКалендар: Рекорди «Кінг-Конга» Пітера Джексона

5 грудня 2005 року відбулася прем'єра фільму «Кінг-Конг» Пітера Джексона, який вразив глядачів розмахом та масштабом зйомок. Щоб домогтися такого ефекту, режисер «Володаря перснів» зумів «вибити» у продюсерів компанії Universal рекордний для світового кінематографу бюджет, і всі вкладені у виробництво фільму кошти згодом окупилися мінімум у 2,5 раза.

05.12.2020
об 12:23

Новини

Український бокс-офіс: «Суперінтелект» обійшов всі стрічки в прокаті

Третій скорочений вікенд добіг кінця з результатом 2,87 млн гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає лише 6 % прибутку. Наступні вікенди будуть повні, але скільки їх попереду? Адже, скоріше за все, новорічні свята для кінотеатрів втрачені. Наразі в Офісі президента та Кабінеті міністрів продовжують вести перемовини щодо повного локдауну під час різдвяних днів. Однак точних дат нині ще не називали.

02.12.2020
об 11:34

Новини

Директорка кінофестивалю Sundance розповіла, як проходитиме подія в 2021 році

Днями Sundance оприлюднив подробиці про подію 2021 року, яка охопить не лише центр Парк Сіті, як оголошувалося раніше, а й кілька мистецьких будинків по всій країні. Переглянути фільми можна буде також на онлайн-платформі, щоб усі могли взяти участь та насолодитися фестивалем.

06.12.2020
об 18:55

Новини

Оголошено конкурс для виробників інформаційного відеоконтенту

Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП) з нагоди 150-річчя з дня народження української поетеси, письменниці та перекладачки Лесі Українки оголосило конкурси з виробництва відеоінформаційної продукції. У всіх охочих долучитися є лише 5 днів, аби прийняти рішення та зібрати всі необхідні документи.

07.12.2020
об 13:18

Новини

Грудневі прем'єри серіалів на Netflix

Попереду на нас чекають довгі зимові вечори, період святкових днів та, ймовірно, два тижні карантину, аби нарешті зупинити COVID-19. Частину вільного часу обов’язково захочеться провести під ковдрою за переглядом кінотвору, який принесе естетичне задоволення та сприятиме позитивному настрою. Отже, колумністка VGL cinema проаналізувала серіальні прем’єри, які виходитимуть в грудні на стрімінговій платформі Netflix і зробила власну добірку.

03.12.2020
об 12:24