Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Депутати проголосували за законопроєкт про підтримку кіно та креативних індустрій

15.09.2020
об 17:23

Проєкт закону № 3851 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» пройшов перше читання у Верховній Раді України: «за» проголосували 273 депутатів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє народний депутат України Павло Сушко.

Законопроєкт для кіноіндустрії передбачає:

-  зробити знижену ставку податку на додану вартість у розмірі 7% до операцій із постачання послуг з розповсюдження, демонстрування, публічного сповіщення і публічного показу фільмів, адаптованих відповідно до законодавства в україномовні версії для осіб з порушеннями зору та осіб з порушеннями слуху.

-  тимчасово, з 1 січня 2023 року до 1 січня 2025 року, звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання послуг з демонстрування, розповсюдження та показу демонстраторами та розповсюджувачами національних фільмів та іноземних фільмів, які дубльовані, озвучені державною мовою на території України, за умови, що такі національні та іноземні фільми адаптовані відповідно до законодавства в україномовній версії для осіб з порушеннями зору та слуху.

-  продовжити до 1 січня 2025 року дію чинної до 1 січня 2023 року норми щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання національних фільмів, постачання робіт та послуг із виробництва національних фільмів; постачання робіт та послуг із виготовлення архівного комплекту вихідних матеріалів національних фільмів та фільмів, створених на території України, з тиражування національних фільмів та іноземних фільмів, дубльованих, озвучених державною мовою на території України, з дублювання, озвучення державною мовою іноземних фільмів на території України, зі збереження, відновлення та реставрації національної кінематографічної спадщини.

Читайте також:

Новини

Брайан Де Пальма - відкривач «кінозірок»

11 вересня 1940 року народився американський кінорежисер Брайан Де Пальма, визнаний майстер психологічного трилера та кримінальної драми. Його фільми: «Керрі», «Прокол», «Обличчя зі шрамом», «Недоторканні», «Шлях Карліто», «Місія нездійсненна», – вже вважаються класикою жанру. Проте мало хто знає, що Де Пальма може по праву вважатися «хрещеним батьком» багатьох відомих нині акторів, які сходження на голлівудський Олімп почали з ролей в його фільмах.

11.09.2020
об 10:41

Новини

Українські фільми приймуть участь у Міжнародному кінофестивалі у Торонто

З 10 по 14 вересня у Торонто  проходить Міжнародний кінофестиваль. На його онлайн-кіноринку відбудеться презентація тих українських кінопроєктів, які готові до копродукції. Традиційно на цьому фестивалі Державним агентством України організовувався окремий стенд, але цього року через карантинні обмеження запланована онлайн-презентація.

11.09.2020
об 15:27

Новини

Стартує другий етап пітчингу Держкіно

На те, як буде проходити другий етап конкурсного відбору кінопроєктів вплинув Covid-19, тож процедуру презентацій дещо змінили.

14.09.2020
об 11:03

Інтерв'ю

Світові зірки, унікальні фільми та нові програми: Юлія Сінькевич про 11-й ОМКФ

Уперше за свою історію масштабний івент для поціновувачів якісного інтелектуального кінематографу змінив дати та формат. Зважаючи на пандемію та заходи безпеки, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в онлайн-форматі й триватиме з 25 вересня до 3 жовтня. Чим дивуватиме ОМКФ, на які фільми чекати та хто зі світових зірок приєднається онлайн, розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

15.09.2020
об 12:25