Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Деніел Редкліфф приєднається до Сандри Буллок у фільмі Paramount «Загублене місто Д»

21.03.2021
об 17:03

Деніел Редкліфф зіграє негідника в романтичній пригодницькій комедії студії Paramount «Загублене місто Д» з Сандрою Буллок і Ченнінгом Татумом. До акторського складу приєднались також Патті Гаррісон і Давайн Джой Рендольф.

Сандра Буллок продюсує стрічку за сприяння своєї компанії Fortis Films разом із Лізою Часін та її компанією 3dot Productions. Сет Гордон також приєднався до виробництва фільму за допомогою своєї компанії Exhibit A. Режисери Адам і Аарон Ні працюють разом із сценаристкою Даною Фокс над проєктом.

Історія розповідає про затворницю романістку, яку втілить Сандра Буллок. За сюжетом письменниця була впевнена, що ніщо не може бути гірше, ніж застрягти в книжковому турі з моделлю з обкладинки своєї книги, якого грає Ченнінг Татум. Проте спроба викрадення змінює їхні життя та призводить до надзвичайних пригод у джунглях. Усі події лише підтверджують, що справжнє життя може бути настільки визначним і романтичним, ніж будь-яка вигадка в м’якій обкладинці.

Колишня зірка «Гаррі Поттера» плавно перейшла на більш дорослі ролі, такі як у трагікомедії «Складана людина». На телебаченні Деніела Редкліффа можна було побачити у комедійному серіалі «Чудотворці», що розповідає про бюрократичну роботу «небесної канцелярії». Що ж стосується понометражних фільмів, його нещодавно можна було побачити на великих екранах у комедійному бойовику «Стволи Акімбо».

Джерело: Deadline

Читайте також:

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»
Новини

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»

«Таємничий сад» – це новий фільм, який з нетерпінням чекають прихильники творчості англійської та американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет. Написаний ще на початку минулого століття, цей неймовірно захоплюючий дитячий роман став самою популярною книжкою письменниці і світовим бестселером. Вперше його було опубліковано у вигляді книжки аж у 1911 році! А окремі частини побачили світ ще раніше – протягом 1910 року.

03.06.2020
об 10:53

Новини

Скільки паличок зламав Деніел Редкліфф поки знімали поттеріану

Нещодавно в одному зі своїх інтерв’ю виконавець ролі хлопчика-чарівника Деніел Редкліфф пояснив, чому велика кількість паличок зламалася під час зйомок «Гаррі Поттера», одну з частин якого наразі можна подивитися на великому екрані в кінотеатрах України.

05.12.2020
об 15:05

Новини

Кіновсесвіт Гаррі Поттера: Франшиза може мати продовження

У 2021-му виповнюється 20 років франшизі «Гаррі Поттер». Перший фільм про хлопчика з магічними здібностями вийшов наприкінці 2001-го, а декілька тижнів тому творці заговорили про серіал і навіть натякають на фільм за мотивами театральної п’єси «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

06.03.2021
об 15:58

Новини

Джаред Лето розповів про еволюцію свого персонажа від «Загону самогубців» до «Ліги справедливості»

Під час виступу у «Пізньому шоу зі Стівеном Кольбером» Джаред Лето розповів про повернення до образу Джокера у режисерській версії супергеройського фільму Зака Снайдера «Ліга справедливості».

21.03.2021
об 15:28