Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

День народження зірок: Геннадій Василенко

27.07.2020
об 10:18

Сьогодні, 27 липня, свій День народження святкує український актор Геннадій Василенко. Йому виповнюється 32 роки. Геннадій народився у Дніпропетровській області.  У 2012 році закінчив Харківську державну академію культури й в цьому ж році став актором Дніпродзержинського театру драми  ім. Лесі Українки та почав зніматись у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Геннадія з Днем народження, бажає натхнення, нових робіт у кіно та театрі, а також участі в інших цікавих проєктах.

Читачам ми пропонуємо переглянути добірку кіноробіт за участю актора.

«Швидка» - серіал 2018 року, що розповідає про команду парамедиків. Щодня вони рятують життя, потрапляють у різні кумедні ситуації, радіють життю, іноді плачуть. Глядачі кожну серію спостерігають нові пригоди лікарів та нові медичні випадки…

Геннадій Василенко грає тут парамедика Ігоря.

Комедійно-детективний серіал «Дефективи»  розповідає про пригоди Цезара і Тайсона – приватних розслідувачів. На них працює потомствена мольфарка Адель і айтішник Валєра, які їм допомагають у розслідуваннях. Ще один помічник детективів – дільничний Микола Степанич, який і видав друзям ліцензію на роботу.

Геннадій Василенко грає тут айтішника Валеру.

«Черговий лікар» - серіал, що розповідає про роботу звичайної лікарні швидкої допомоги. У кожного пацієнта є особиста драма та проблеми і чергові лікарі стають учасниками цих драм. Іноді вони просто спостерігають за подіями, а іноді – допомагають пацієнтам прийняти важкі та доленосні рішення. Багатосерійна стрічка розповідає про чотирьох лікарів, які мають своїх реальних прототипів, що працюють у одній з київських лікарень. Вони різні за характером, але хочуть тільки одного – допомогти своїм пацієнтам.

Геннадій Василенко грає тут героя з дивним ім’ям Рейс.

«Донбас»  - фільм, що розповідає про командира штурмової групи батальйону «Донбас». Він був поранений у бою за Іловайськ та залишився живим. Місто окуповане, командира розшукує російський офіцер – комендант міста, що хоче помститись головному герою, та чи не втрапить він сам у свою пастку… Фільм засновано на реальних подіях.

Геннадій Василенко грає героя з позивним «Умань».

«Жіночий лікар» - телесеріал, що розповідає про «життя» пологового будинку та лікарів, які там працюють. Кожен день вони беруться за найнебезпечніші клінічні випадки, приймають ризиковані рішення та допомагають малюкам з’явитись на світ. У пологовому вирують інтриги, пристрасті, таємниці та любов.

Геннадій Василенко грає Віктора Брагіна.

Фото з відкритих джерел

 

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Даша Легейда

Сьогодні, 20 липня, свій 27-й день народження відзначає українська актриса кіно і телебачення Даша Легейда. Красуня-одеситка одразу після школи вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення. Також в Києві артистка закінчила балетну академію Сержа Ліфаря. Крім того, дівчина з дитинства займається вокалом, навіть приймала участь у телевізійному конкурсі «Фабрика зірок 4».

20.07.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудинський

Сьогодні, 23 липня, українському актору Олександру Рудинському виповнюється 24 роки. Зірка серіалу «Подорожники» та «Перші ластівки» народився в Миколаєві. У 5 класі почав вивчати театральне мистецтво, а у 2014 році вступив до Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

23.07.2020
об 13:15

Новини

Дні народження зірок: Наталя Доля

Сьогодні, 26 липня, свій День народження святкує народна та заслужена артистка України Наталя Доля. Вона народилась у Києві. У 1995 році почала грати в Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві. У кіно дебютувала у 1992 році. За два роки після цього отримала свою першу головну роль.

26.07.2020
об 10:18