Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

День народження зірок: Дмитро Сова

09.07.2020
об 10:06

9 липня свій День народження святкує український актор Дмитро Сова, який наразі приймає участь у зйомках українського психологічного трилеру «Між нами».

Сьогодні Дмитрові виповнюється 37 років. Цікавість до акторства йому прищепив старший брат, який в відвідував дитячий музичний театр. Там Дмитро разом з братом брали участь в своїх перших виставах. У 2004 році Сова закінчив Київський Національний Університет театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. У тому ж році став грати у столичному театрі «Вільна сцена», а у 2005 дебютував у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Дмитра з Днем народження, бажає легких і цікавих змін на знімальному майданчику та нових пропозицій.

Читачам ми пропонуємо переглянути добірку кіноробіт за участю актора.

«Карпатський рейнджер» – один з останніх серіалів, де одну з головних ролей виконав Дмитро Сова. Він грає напарника головного героя – Степана Фоміна, а в самому серіалі розповідається про канадця Пола Гордійчака, який прибув в Україну в якості інструктора програми «Український шериф», але через певні обставини він залишився в країні після закінчення контракту і вимушений був стати дільничним невеличкого містечка Нагури та зіштовхнувся з реаліями прикордонного населеного пункту – незаконною вирубкою лісу, контрабандою, корупцією. Подолати всіх злочинців та не чесних чиновників Полу допомагає Степан.

 

У повнометражному фільмі «Черкаси» Дмитро грає українського військового моряка Лева. Дія відбувається під час захоплення Криму окупаційними військами. Лев – член екіпажу тральщика «Черкаси». Під час втечі Януковача тральщик був на навчаннях, але вони скінчились і потрібно повертатись. Але порт вже втрачений і «Черкаси» разом з іншими кораблями виявились заблокованими в озері Донузлав. Інші українські кораблі здаються, але екіпаж тральщика продовжує боротьбу з ворогом. Стрічка заснована на реальних подіях.

 

«Село на мільйон» – комедійний серіал, дія якого обертається навколо трьох мешканців міст – родичів Каті, Колі та Тимура. Вони отримали спадок від дідуся – мільйон євро, але щоб отримати гроші потрібно рік прожити в селі. Якщо ніхто з трьох не зможе витримати – гроші відійдуть громаді та у розпорядження сільського голови Івана. На носі – вибори голови, тож опоненти Івана хочуть посісти його місце і отримати кошти, а на молодь у селі чекає багато пригод та кумедних ситуацій.  Дмитро Сова грає в цьому серіалі роль сина сільського голови Івана – Дмитра.

 

«Я з тобою» – фільм, що розповідає про двох хлопців – Романа та Олексія, які підлітками були закохані в одну дівчину Тетяну та відвідували спортивний табір. Коли виросли – роз’їхались по різним містам, але коли у Тетяни знайшли тяжку хворобу – повернулись і не зважаючи на давній конфлікт вирішили об’єднатись заради порятунку Тетяни. У стрічці події розгортаються під час 2014 року, хлопцям доводиться їхати за дівчиною в окупований Слов’янськ.  Їм потрібні гроші на порятунок Тетяни, але здається все проти них: корумповані чиновники, продажна бійцівська федерація… В цьому фільмі Дмитро грає роль Олексія.

 

«Сувенір з Одеси». Події багатосерійної стрічки розгортаються після революції 1917 року, коли в Одесі за три роки змінилось сім влад. Та вплив місцевого криміналітету залишився незмінним. Закохані  Матвій та Ліза намагаються зберегти власні життя та не стати розмінними фігурами у боротьбі за владу таких постатей як Мішка Япончик та отаман Котовський.

У цьому серіалі Дмитро Сова грає героя Василя Тищенко.

 

Читайте також:

Дні народження зірок: Йолка
Новини

Дні народження зірок: Йолка

Сьогодні свій день народження святкує відома співачка, ведуча Х-фактору в 2010-2011 роках Йолка.

02.07.2020
об 10:38

Новини

Дні народження зірок: Віталій Салій

4 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно, телеведучий Віталій Салій. Сьогодні йому виповнюється 35 років.

04.07.2020
об 10:12

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов
Новини

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

07.07.2020
об 10:01