Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Демі Мур зіграє в драмі про пандемію

01.07.2020
об 15:22

Колись найбільш високооплачувана актриса світу Демі Мур, яка тривалий час не знімалася у великому кіно після серії професійних і особистих невдач, зіграє одну з головних ролей у драмі «Співоча пташка», події якої відбуватимуться на тлі глобальної пандемії.

За попередньою інформацією, дія фільму буде відбуватися в недалекому майбутньому. Небезпечний вірус продовжує мутувати, і у світі повторно введений жорсткий карантин. У майже безнадійній спробі стримати хворобу місто розділене на заможних і незаможних. Сюжет будується навколо кур'єра, який має рідкісний імунітет і доставляє товари й надію по всьому місту. Як і переважна більшість населення, його подруга замкнена у своєму будинку. Аби бути з коханою, герой повинен подолати перешкоди, встановлені в рамках військового положення, уникнути зустрічі із загонами дружинників і не зіткнутися з могутнім сімейством, яке очолює матріарх Пайпер Гріффін (Демі Мур). Остання не зупиниться ні перед чим, щоб захистити свою сім'ю і зберегти звичний спосіб життя.

Творці стверджують, що «Співоча пташка» – це розповідь про стійкість людського духу й про те, що надія варта того, щоб за неї боротися.

 

Джерело: Geek Tyrant

Читайте також:

Новини

Поспілкуватися з куміром і зробити благодійну справу – Кіану Рівз запрошує на побачення

На сайті аукціону CRGAuction2020 з’явився лот з пропозицією зустрітися із зіркою кіно Кіану Рівзом. Красунчик пропонує придбати 15-хвилинне побачення з ним, яке відбудеться 6 липня о 20:00 у додатку Zoom.

18.06.2020
об 15:12

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»
Новини

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»

Війна назавжди залишає відбиток у житті тих, хто приймав безпосередню участь у бойових діях – це центральний посил майбутнього короткометражного проєкту «Поламані». Його нещодавно представили на 13-му пітчингу Державного агентства України з питань кіно.

30.06.2020
об 11:15

Новини

5 цікавих фільмів про астероїди

30 червня відзначається Міжнародний день астероїда. Досить молоде космічне свято впровадили резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 71/90 від 6 грудня 2016 року «з метою підвищення інформованості громадськості про небезпеку зіткнення з астероїдами». Дату для свята, 30 червня, обрали не випадково. Саме цього дня в 1908 році із Землею зіткнувся Тунгуський метеорит. На щастя, його падіння сталося в малонаселених районах Сибіру й тому людству вдалося уникнути колосальних жертв. Проте тема загрози з космосу дуже популярна серед кінематографістів, які із завидною регулярністю знімають фільми про космічних прибульців, які під час своїх подорожей у глибинах космосу випадково натикаються на нашу планету. З численних фільмів про астероїди та комети ми вибрали лише п’ять, які раді запропонувати вам до перегляду цього дня. Вони зняті в різні роки й дуже несхожі за художнім рішенням, але, безумовно, цікаві. Тому сподіваємося, що кожен обере із цього переліку стрічку до смаку.

30.06.2020
об 18:41