Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Декілька країн ЄС призупинили роботу кінотеатрів

16.10.2020
об 12:37

Нова хвиля Covid-19 означає для кінотеатрів зменшення прибутків та відтермінування прем’єр фільмів. У ЄС країни продовжують зачиняти кінотеатри, та вводять комендантську годину, через яку прибуток тих кінозалів, які ще відчинені може скоротитися вполовину.

 

Нещодавно стало відомо, що через підвищення рівня захворюваності на Covid-19 Чехія закрила кінотеатри. Нині це зробила Словакія. Країна 1 жовтня ввела нові карантинні обмеження. Тоді на відвідини культурних заходів допускалось не більше 50 людей. Нині у Словакії заборонено збиратися більше 6 осіб. На минулому тижні також зачинилися кінотеатри у великих містах Румунії. Влада країни дозволила їхню роботу, якщо в регіоні кількість хворих не перевищуватиме 3 особи на 1000 людей, але кінцеве рішення приймає місцева влада.

Ще одна країна – Франція з 17 жовтня вводить комендантську годину у великих містах країни. Діятиме вона з 21:00 до 6:00 в таких містах як Париж, Марсель, Ліон, Тулуза, Ліль, Гренобль, Руан, Сент-Етьєн, Монпелье. Сумарне населення цих міст та прилеглих районів складає 20 млн людей, а це майже одна третина населення країни. Для кінотеатрів комендантська година значить, що останній сеанс повинен розпочинатись не пізніше 18:30, аби вийшовши з зали люди встигли дістатися додому. Якщо кількість хворих на Covid-19 й надалі зростатиме, то влада планує змістити початок комендантської години на 20:00 або навіть на 19:00 і ввести додаткові обмежувальні заходи. Все це не найкращим чином впливає на індустрію кінопрокату в країні. Нині, у порівнянні з іншими країнами ЄС справи у власників французьких кінотеатрів йшли доволі непогано. У порівнянні з минулорічним вереснем кінотеатри заробили на 51% менше. Тут треба також звернути увагу на те, що у кіносвіті не відбувається ніяких зрушень і на широкі екрани майже не виходять нові стрічки.

Федерація французьких кінотеатрів вже звернулася до президента Макрона з проханням пом’якшити правила і дозволити глядачам кінозалів вертатись додому після 21:00.  Кінопрокатники хочуть «зберегти» хоча б один вечірній сеанс, який би демонструвався в 19:00. Тоді вони могли б показувати більше фільмів і галузі було б не так важко перенести кризу, спричинену пандемією. У Федерації стверджують, що якщо відмінити останній вечірній сеанс кінозали втратять до 50% прибутку.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Чому саме Біллі Айліш виконує санундтрек до стрічки про Джейсма Бонда

Творці стрічки про Джеймса Бонда «Не час помирати» розповіли, чому та хто саме запросив Біллі Айліш виконати головну музичну тему фільму. Також привідкрили завісу таємниці, кого довелось вмовляти, аби співачка таки взяла участь у проєкті.

15.10.2020
об 14:54

Новини

Віртуальні світи: Студія Disney розвиватиме свою онлайн-мережу

Disney вирішила провести реструктуризацію і розвивати онлайн-платформи. До такого кроку компанію підштовхнула епідемія Covid-19 та закриття традиційних кінотеатрів по світу на період пандемії.

13.10.2020
об 14:39

Новини

Кінотеатри втратять до 80% доходів

Американські кінотеатри вимушено призупинили роботу через відсутність великих прем’єр. Аналітики вже підрахували суму збитків такого простою великих екранів. Однак власників кінозалів не можуть втішити й прогнози на наступний рік.

13.10.2020
об 16:57

Новини

Одна з країн ЄС знову закрила кінозали на карантин

Одна з перших європейських країн, яка після весняної хвилі Covid-19 швидко відкрила кінозали, нині знову зачиняє їх.

13.10.2020
об 17:51

Новини

Український бокс-офіс: Частка прибутків кінотеатрів від квитків знову зменшилась

Упродовж п’яти тижнів касові збори українських кінотеатрів знижуються. Так, на минулому тижні (8-11 жовтня), у порівнянні з попереднім, прибуток зменшився на 13%. Загальна сума бокс-офісу склала 12,23 млн гривень.

14.10.2020
об 14:54

Новини

Онлайн-прем’єри: Права на сиквел «Поїздка в Америку 2» придбав Amazon Prime

Ще одна голлівудська прем’єра схоже відбудеться онлайн. Днями компанія Paramount за $ 125 млн продала сервісу Amazon Prime права на очікувану глядачами стрічку «Поїздка в Америку 2».

14.10.2020
об 17:48