Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Дедпул 3» стане частиною кіновсесвіту Marvel і збереже свій рейтинг R

12.01.2021
об 12:35

«Дедпул 3» як частина Всесвіту Marvel збереже свій рейтинг R. Про це можна зробити висновок після інтерв'ю Collider з президентом Marvel Studios Кевіном Файгі.

 

В розмові з виданням Файгі заявив, що нова стрічка отримає рейтинг R, тобто передбачає обмежений доступ для осіб, які не досягли повноліття. «Дедпул 3» напишуть Венді Моліне та Ліззі Моліне-Ложлен, а Раян Рейнольдс, виконавець головної ролі, у свою чергу керує процесом його створення. Цього року фільм точно не буде відзнятий, оскільки Рейнольдс дуже успішний та зайнятий актор. У кінокомпанії  є декілька проєктів, про які Файгі вже встиг заявити та які тепер потрібно завершити. Знову ж таки персонажі від Marvel зовсім інші й Рейнольдс має досить сильну природну харизму, тому просто дивовижно бачити, як він втілює цього персонажа у життя.

Майбутнє фільмів про Дедпула було непевним, коли Disney придбав 20th Century Fox, оскільки серія кінопроєктів має набагато сміливіший та орієнтований на дорослих гумор, ніж фільми у кіновсесвіті Marvel. Стрічки «Дедпул» відбувались у рамках подій фільмів про Людей Ікс і студія Marvel ще не дала жодних підказок щодо своїх намірів включити мутантів до власного кіновсесвіту.

Можна бути впевненим, що Дедпул одночасно збереже свій дикий гумор, і що глядачі, можливо побачать його взаємодію з деякими улюбленими персонажами Marvel.

 

Джерело: Collider

Читайте також:

Новини

The Guardian пояснило, чому штурмовики у «Зоряних війнах» не можуть стріляти прямо

Незалежно від того, хто ви, ким працюєте і де живете, усі, хто хоч раз бачив «Зоряні війни», знають одне: штурмовики, а також солдати Галактичної імперії, які на вигляд створені із пластику, не можуть стріляти прямо. Це стає зрозумілим ще в епізоді «Зоряні війни IV: Нова надія», коли Люк і Хан рятують Лею від злих пазурів Дарта Вейдера і прориваються назад коридорами Зірки Смерті до Тисячолітнього сокола. Хвиля за хвилею штурмовики з’являються на кожному розі, але ніхто не може здійснити жодного пострілу, і вони падають, як доміно. Люк, Хан та Лея користуються викраденими гвинтівками штурмовика Е-11, тому прихильники Вейдера навіть не можуть уразити свою ж зброю.

10.01.2021
об 15:53

Новини

З’явилась теорія, яка пояснює походження «Душі» від усіх фільмів Pixar, включаючи «Історію іграшок»

Багато років шанувальники Pixar шукають шляхи з’єднання всіх фільмів студії в один всесвіт. «Душа» може дати початок теорії, що натхнена головною механікою мультфільму, зокрема у передачі душ та у формі, яку вони можуть набути.

10.01.2021
об 18:57

Новини

Національне товариство кінокритиків США назвало найкращий фільм 2020 року

У січні люди та організації діляться на дві великі групи. Перші розпочинають втілювати в життя плани, що набудували на прийдешні 365 дні, другі аналізують та продовжують підбивати підсумки року, що минув. Так, днями Національне товариство кінокритиків США вибрало найкращий фільм 2020 року.

11.01.2021
об 12:29

Новини

Героїні «Сексу у великому місті» зустрінуться в новому серіалі

Керрі, Міранда і Шарлотта знову з’являться на екранах. HBO Max запустив в розробку продовження серіалу «Секс у великому місті», зйомки якого мають розпочатися навесні 2021 року. Виробництвом займеться Майкл Патрік Кінг, який поставив два повнометражні фільми.

11.01.2021
об 13:38