Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дедлайни добігають кінця: МКІП формує конкурсну комісію

20.01.2021
об 13:46

Міністерство культури та інформаційної політики України продовжує приймати документи для формування конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії.

Вже тиждень – з 13 до 26 січня Міністерство культури та інформаційної політики України приймає документи для формування конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії.

 

Своїх представників можуть запропонувати творчі спілки, громадські та господарські об'єднання, які впродовж трьох останніх років мають активну діяльність у сфері кінематографії та/або телебачення. Від однієї організації допускається не більше двох кандидатів для включення до складу конкурсної комісії.

 

Для включення до складу конкурсної комісії організація, яка висуває кандидата, подає такі документи:

1) заяву в довільній формі, підписану керівником організації, із зазначенням прізвища, імені та по батькові (за наявності) кандидата (зразок додається);

2) копію статутного документа організації;

3) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи організації у сфері кінематографії не менше трьох років (публікації у засобах масової інформації, скріншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо);

4) заяву кандидата (зразок додається) про згоду на включення до складу конкурсної комісії, в якій зазначається: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, згода на обробку персональних даних, згода на проведення відеозйомки, аудіозапису та телевізійної зйомки всього процесу конкурсного відбору з можливістю трансляції, оприлюднення та подальшого поширення (в тому числі за участю телерадіоорганізацій та/або інших засобів масової інформації);

5) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України кандидата;

6) біографічну довідку (резюме) кандидата.

 

Всі перелічені папери надсилаються на електронну адресу: cinema.contest@mkip.gov.ua у сканованому вигляді (формат PDF). Важливо, щоб кожен документ був прикріплений до листа окремим файлом.

 

Більше інформації тут. 

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України

Читайте також:

Новини

Світовий бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» показує хороші результати касових зборів

Підсумки різдвяного вікенду показують, що беззаперечним світовим лідером прокату став фільм «Диво-жінка 1984». У США стрічка заробила 16,7 млн доларів, а загальний результат склав 85 млн доларів. Примітно, що друга частина історії про Діану отримала від американської аудиторії оцінку B + за даними CinemaScore (перший фільм глядачі оцінили на A).

28.12.2020
об 12:48

Новини

Ароматека: Tobacco Mandarin від Byredo розкриває почуття

Зазирнути за обрії темряви та розкрити свої почуття вас запрошує аромат Tobacco Mandarin від Byredo.

04.01.2021
об 14:35

Новини

Героїні «Сексу у великому місті» зустрінуться в новому серіалі

Керрі, Міранда і Шарлотта знову з’являться на екранах. HBO Max запустив в розробку продовження серіалу «Секс у великому місті», зйомки якого мають розпочатися навесні 2021 року. Виробництвом займеться Майкл Патрік Кінг, який поставив два повнометражні фільми.

11.01.2021
об 13:38

Новини

Життя після шоу: Чим займаються учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи»?

Кожна модель знає, що окрім демонстрації себе, одягу та презентації брендів, треба ще й знайти заняття до душі. Адже моделінг доволі жорстокий бізнес і дівчата в цій галузі не надто часто затримуються. Ось і випускниці реаліті «Нового каналу» продовжують шукати себе у різних сферах.

19.01.2021
об 15:40