Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Де межа між героєм та злочинцем? З’явився україномовний трейлер фільму «Морбіус» про найсуперечливішого героя всесвіту Marvel

04.11.2021
об 10:46

Один з найбільш суперечливих персонажів всесвіту Marvel отримає власну історію! Володар премії Оскар Джаред Лето перевтілиться у загадкового вампіра Морбіуса. Виявивши у себе смертельну недугу, відомий вчений-біохімік погоджується на ризикований експеримент. Те, що відпочатку здається успішними ліками, перетворюється на страшну силу. Чи зможе він її контролювати?

 

Лікар Майкл Морбіус, лауреат  Нобелівської премії із хімію страждає від рідкісного захворювання крові. Випробувавши всі відомі методи лікування лікар наважується на відчайдушний крок – наважується на експеримент із участю електрошоку та кажанів. Якщо експеримент таки спрацює, це врятує не лише його життя, а й долі багатьох інших. І Морбіус дійсно починає відчувати себе краще та, разом з цим, у нього з’являються надможливості, а ще жага крові. Одні хочуть його вбити, інші – керувати. На який шлях стане лікар Майкл Морбіус – злочинця чи героя?

Фантастичний екшн знятий за мотивами коміксів зі всесвіту Marvel. Та сценарій фільму не пересікається із коміксом, адже зйомками займалася студія Sony. У головній ролі – Джаред Лето. Також у ролях  Метт Сміт («Термінатор: Генезис», серіал «Доктор Хто»), Адріа Архона (серіал «Справжній детектив»).

Режисером став Даніель Еспіноса («Код доступу «Кейптаун», «Життя»).

Прем‘єра екшну запланована на 27 січня 2022

Джерело: B&H film distribution, Рlanetakino

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Блокбастери «Дюна» та «Не час помирати» зібрали 91 % від загальної частки

У перший вікенд жовтня, з 30 вересня по 3 жовтня, найліпші результати показали довгоочікувані релізи. Так, за чотири дні фільми «Дюна» та «Не час помирати» змогли зібрати 91 % від загального доходу.

06.10.2021
об 12:10

Новини

Знову у майбутнє. Зірка «Зоряних війн» зніметься у новому науково-фантастичному фільмі

Рей із «Зоряних війн», - акторка Дейзі Рідлі виконає головну роль у новому науково-фантастичному фільмі «Падіння розуму». Героїня Рідлі, Ардіс Варнадо - контрабандиста, яка продає те, що у Лондоні майбутнього вартує дорожче будь яких наркотиків – спогади. Та одного разу дівчину звинувачують у вбивстві. Чим закінчиться ця історія?

02.11.2021
об 16:11