Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дати заходів від фестивалю сучасної анімації LINOLEUM у містах України

08.10.2021
об 15:15

Країною прокотиться хвиля сучасної анімації, адже на 5 міст чекає насичена культурна програма від Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Отже, де та коли чекати сплеск візуальної культури та що показуватимуть на великих екранах.

 

У жовтні на жителів Миколаєва, Одеси, Запоріжжя, Дніпра та Харкова чекає насичена культурна програма. За підтримки Державного агентства України з питань кіно та онлайн-інституту Projector у кожному з цих міст відбудеться низка заходів. Під час них містяни познайомляться із різними аспектами актуальної анімації та візуальної культури. Вхід на всі покази та лекції вільний за умови попередньої реєстрації на подію у соціальній мережі Facebook.

 

Коли чекати на LINOLEUM у вашому місті?

 

Миколаїв – 9 та 10 жовтня

 

Одеса – 9 та 10 жовтня

 

Запоріжжя – 16 та 17 жовтня

 

Харків – 17 та 18 жовтня

 

Дніпро – 23 та 24 жовтня

 

Що відбуватиметься у ці дати у вашому місті?

 

Ви почуєте розповідь андроїда, що за домашнього улюбленця взяв собі людину. Побачите новий погляд на еволюцію та трагікомічний епізод з життя супермена, злетите в космос та опуститеся на самісіньке дно. Різні за жанром та темами, всі фільми говорять про однаково важливі питання, що хвилюють сучасних українців.

 

Показ обраних фільмів міжнародної програми LINOLEUM 2021

 

У цій програмі глядачі побачать переможця цьогорічного фестивалю, французький анімаційний фільм «Трона Піннаклс». Він розповідає історію дівчинки Ґабріель, яка застрягла в Долині Смерті між двох батьків, які більше не розмовляють одне з одним.

 

Також серед тріумфаторів LINOLEUM ви побачите «Нічний автобус». Член журі міжнародного конкурсу Фабіан Дрірхост похвалив цей фільм за «Щільний наратив, захоплюючу атмосферу та мужність у використанні жанрових рамок». Загалом куратори програми відібрали 7 найбільш несподіваних та цікавих стрічок з 45 фільмів, що цього року боролися за головний приз міжнародного фестивалю LINOLEUM.

 

Освітня лекція (у колаборації з онлайн інститутом Projector)

 

Лекція присвячена специфіці роботи у сфері Visual Art. В Одесі та Миколаєві містяни зустрінуться з Олегом Маламужем – аніматором та режисером із понад 24-річним досвідом роботи (серед його проєктів – касовий хіт «Викрадена принцеса» та анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня»). Олег є деканом факультету Visual Arts та завідувачем кафедри анімаційного напрямку в Projector. На лекції він розкаже, з чого почати в анімації та як втілити свої мрії, а також проведе воркшоп зі швидкого малюнку.

 

Інформація щодо лекційної програми в Запоріжжі, Дніпрі та Харкові з’явиться дещо згодом.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка

Продовження історії про тяжку долю Катерини у мелодраматичному серіалі «Кріпосна. Жадана любов» з 1 листопада набуде несподіваних поворотів подій в ефірі телеканалу СТБ. Глядачі побачать персонажів на вістрі емоцій, але так само сповнених любові. Поки прихильники чекають початку нового сезону, творці підготували для них офіційний трейлер третьої частини.

04.10.2021
об 16:45

Новини

Творці телеканалу «1+1» працюють над новою драматичною комедією «Дієта №0»

У 16-серійній драмеді «Дієта №0» глядачі телеканалу «1+1» побачать історію стосунків бідного студента медінституту Івана та фатальної красуні Марго, яка звикла брати від життя все. Головні ролі у серіалі виконають українська акторка Клавдія Дрозд та латвійський актор Максим Бусел.

08.10.2021
об 14:24