Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дати українських прем’єр «Чорної вдови» та «Смерть на Нілі» перенесли

25.09.2020
об 11:39

Нещодавно стало відомо, що студія Disney переносить дати релізів в Америці. Вслід за цією новиною дати виходу стрічок «Смерть на Нилі» та «Чорна вдова» також змінилися, адже офіційний дистриб’ютор студії повідомив про відтермінування релізів на грудень та травень.

Станом на сьогодні, 25 вересня, побачити «Смерть на Нилі» в українськиї кінотеатрах можна буде орієнтовно 17 грудня, а 6 травня 2021 року в прокат має вийти «Чорна вдова».

«Тільки-но ми отримали офіційну інформацію від студії – одразу змінили дати прем’єр на нашому сайті та зробили офіційну розсилку кіномережам. Це було вже пізно ввечері, після закінчення робочого дня. Тож нині вся актуальна інформація є на нашому сайті», - зазначила представник дистриб’ютора «Кіноманії» АННА БОЙКО.

Сьогодні вже й ресурси кіномереж та сторінки, де публікується інформація про майбутнії кінопрем’єри фільмів, також змінили дати виходу цих стрічок в прокат.

Читайте також:

Новини

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

24.07.2020
об 16:12

Новини

Українці дивитимуться фільми Disney, Pixar і Marvel на оновленому онлайн-майданчику

Воля та Дісней домовилися про довгострокову співпрацю та підписали декілька контрактів на отримання новинок від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, а також Lucasfilm і контент від 21th Century FOX, який тепер також належить Діснею, про це повідомив CUT Insight.

09.08.2020
об 17:55

Новини

Студія Disney оголосила нові дати прем’єр своїх стрічок

Disney знову переносить дати своїх прем’єр в Америці. Декілька стрічок глядачі зможуть побачити тільки в середині наступного року. Українські глядачі зможуть раніше за американців побачити «Чорну вдову» та «Смерть на Нилі».

24.09.2020
об 15:25