Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дакота Джонсон може зіграти роль Мадам Павутини

06.02.2022
об 16:08

Зірка «50 відтінків сірого» Дакота Джонсон може стати частиною всесвіту «Людини-Павук». Вона може зіграти роль Мадам Павутини у сольному спін-офі із легендарного світу коміксів. Студія Sony запустила проект у розробку.

Джонсон веде переговори з продюсерами, і найближчим часом буде зрозуміло чи все ж стане акторка головною героїнею-спін-офу.

Якщо Дакота справді отримає роль, то героїня коміксів, певне, буде переосмислена. Адже в коміксах Мадам Павутина — сліпа жінка похилого віку, підключена до системи життєзабезпечення, що схожа на павутину, і має екстрасенсорні здібності, зокрема дар провидиці. Інші подробиці поки невідомі.

Джерело: Deadline

Джерело фото: Geek Journal

Читайте також:

Новини

Став відомий акторський склад екранізації роману Стівена Кінга "Boogeyman"

«Бугімен», вперше опублікована 1978 року, — це історія невтішного батька, який втратив трьох дітей. Щоб упоратися із духовною кризою, герой відвідує психотерапевта. Проте лікареві батько розповідає, що всіх його дітей забрав страшний Бугімен, який живе в комірчині.

02.02.2022
об 18:10

Новини

Оголосили повний список номінантів на премію BAFTA-2022

Найбільше номінацій отримав американський фантастичний фільм режисера Дені Вільньова «Дюна», який вийшов на великі екрани у 2021 році. Фільм номінували в 11 категорія.

06.02.2022
об 12:33