Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дайджест подій тижня для кіноспільноти

19.10.2020
об 14:16

Отримати кейси про проведення міжнародного кінофестивалю під час карантину, сходити на майстер-клас від режисера чи дізнатися про нові технології з використанням віртуальної реальності – все це можна зробити упродовж тижня.

Осінь вступила в свої права, погода за вікном все менше сонця та більше мряки, але це не привід сумувати, особливо, якщо заповнити свій час цікавими та пізнавальними заходами. Ставте нагадування та долучайтеся до таких заходів:

19 жовтня о 19:00 лекція Михайла Іллєнка: «На зоряному прискорювачі крізь Відкриту ніч». Майстер згадає, як 22 роки тому на Андріївському узвозі починався перший молодіжний кіно-відеофестиваль українського кіно «Відкрита ніч». Поділиться секретом, як фестивалю вдалося протягом стількох років лишатися цікавим та затребуваним, а також на вас чекає розповідь про унікальну колекцію фестивалю, яку в цьому році перенесено в онлайн-архів «Відкрита ніч. Зоряний прискорювач». Подивитись можна тут.

20 жовтня о 19:00 Альона Стулій – голова відео-продакшну інноваційної лабораторії з розробки інтерактивних рішень із використанням віртуальної та доповненої реальності Sensorama розкаже про «Нові технології для музеїв та архівів». Вона поділиться досвідом роботи над проєктом «Відкрита ніч. Зоряний прискорювач». Розповість про розробку веб-VR-сайту, додатку під «Окулус Гоу» та AR-маску для інстаграм та фейсбук. Розкаже про те, як створювали кожний з проєктів: від планування до розробки і результату. Подивитись лецію можна на офіційному каналі «Відритої ночі».

Також починаючи з 20 жовтня «Креативна Європа» в партнерстві з Державним агентством України з питань кіно та Ukrainian Film School проводить серію вебінарів «Європейські можливості для українського кіно». Мета заходів – ознайомити представників кіноіндустрії з різними можливостями для аудіовізуальних проєктів та підтримати вихід українського кіно на європейський рівень. Вебінари присвячено міжнародній копродукції та дистриб'юції українського кіно, проведенню пітчингів та участі в європейських сценарних кінолабораторіях. Взяти участь у заходах корисно та цікаво продюсерам, режисерам і сценаристам, які мають досвід в реалізації міжнародних проєктів або тільки планують виходити на європейський ринок. Участь в онлайн-подіях безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. На цьому тижні  проводитимуться такі вебінари:

- 20 жовтня «Європейські сценарні кінолабораторії та незалежні міжнародні кінофонди»

Спікерка: Олександра Костіна, продюсерка Bosonfilm

Реєстрація

- 27 жовтня «Пітчинги та копродукційні форуми. Все, що потрібно знати»

Спікерка: Ольга Матат, продюсерка Evos Film

Реєстрація до 25.10

23 жовтня о 19:00 на сторінці DzygaMDB у Facebook генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич розповість про особливості проведення кінофестивалів в епоху карантину. Спікерка ділитиметься досвідом проведення Одеського міжнародного кінофестивалю у гібридному форматі; розповість, як змінилися умови співпраці з правовласниками та як ситуація в цілому вплине на фестивальну індустрію в майбутньому.

25 жовтня з 11:00 до 21:00 Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» влаштовує інтенсив «Як творити кіно». Дійство відбуватиметься у Fedoriv Hub, у програмі – 6 напрямків кіносправи, кожен з яких представлятиме окремий спікер. Так, про  продюсерство розповідатиме Володимир Яценко, що продюсував стрічки «Додому», «Дике поле», «Атлантида». Про етапи створення сценарію та його особливість розкаже Вікторія Трофименко, з-під пера якої вийшли сценарії до стрічок «Брати. Остання сповідь», «Дівчинка і повітряний змій». Про секрети режисерської роботи розповість Олесь Санін, людина, яка зняла «Поводиря», «Довбуша» та «Переломний момент». Режисер монтажу кліпів Onuka та рекламних роликів для  Pepsi, Kyivstar, McDonald's, Vodafone Юрій Резніченко розкаже про секрети своєї справи та монтаж. Ярослав Підлунський, кінооператор стрічок «Вавилон'13» та «Вій» розкаже про специфіку та секрети справи, а Кирило Марікуца, засновник Kyiv International Short Film Festival поговорить про дистриб'юцію.

Спікери заходу відкриють залаштунки процесу зйомок кіно в Україні, визначивши необхідні теоретичні знання та практичні навички: від ідеї та пітчингу, створення сценарію, зйомки фільму, пошуку спонсорів та дистриб'юції у кінотеатрах та кінофестивалях.

 

Читайте також:

Події

Кіно буде: Цікавинки 49-го КМКФ «Молодість»

Ризики, пов’язані з карантинними обмеженнями, не зупинили організаторів 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», і вони все ж таки прийняли рішення зустрітися з глядачами в кінозалах «Жовтня», Будинку кіно, KINO42, у імпровізованому театрі просто неба біля Арки Дружби Народів та в просторі Fedoriv Hub. Тиждень кіно та освітніх програм у Майстерні талантів промайнув непомітно. За крок до фіналу цьогорічної історії кіноподії ми вирішили передати своїм читачам трохи фестивальної атмосфери.

28.08.2020
об 19:23

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07

Новини

«Корону Карпат» відкриє українська стрічка-переможець «Санденсу»

Одна з найбільших кіноподій Західної України пройде у листопаді. Фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» презентуватиме особисто режисерка.

08.10.2020
об 16:28

Новини

Короткий метр на «UA: Культура»: Фільми з «Відкритої ночі»

8 короткометражих фільмів, що в різні роки ставали учасниками кінофестивалю «Відкрита ніч», покажуть по телебаченню. Стрічки демонструватимуться без перерви, аби глядач зміг краще відчути атмосферу картин.

10.10.2020
об 12:38