Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Cоціальний проєкт ZMOVA виходитиме на MEGOGO LIVE

17.03.2021
об 17:25

У четвер, 18 березня, о 19:30 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE розпочинається показ соціального проєкту ZMOVA. За допомогою музики творці чотирьох епізодів звертають увагу на українські культурні пам'ятки.

ZMOVA має чотири окремих епізоди із лайвами чотирьох українських гуртів, відзнятих на культурних локаціях Києва, що потребують уваги. Кожна 20-хвилинна серія складається із двох частин: роздуми самих музикантів про творчість і значення кожного місця для культури України та виступ гурту. На відео можна побачити не тільки загальновідомі образи кожного місця, але й реальний стан, який загрожує існуванню будівель.

Так, Hyphen Dash зіграли у Національному художньому музеї України, Курган зачитав реп у Національній бібліотеці імені Вернадського, Ragapop –  у Національній кінематиці України, а The Unsleeping –  у садибі графині Уварової на Липській.

З четверга по неділю на молодіжному каналі MEGOGO LIVE виходитиме новий епізод проєкту, що організовано культурною агенцією kontrabass promo, яка займається підтримкою контркультурного мистецтва та молодих вітчизняних музикантів. Зазначимо, що на медіасервісі MEGOGO перегляд каналу є безкоштовним.

 

Джерело: Пресслужба MEGOGO

Читайте також:

Новини

VR DOC LAB: 18 Doсudays UA започатковує серію лекцій про створення VR-фільмів

Docudays UA спільно з Academy of Visual Arts Kharkiv розширює інструментарій документального кіно і пропонує опанувати майстерність створення VR-фільмів.

05.03.2021
об 11:26

Статті

8 надихаючих фільмів про надзвичайних жінок

Епохи змінюються і перероджується саме суспільство. Якщо декілька століть жінка навіть не мала права працювати, заробляти собі на життя і самостійно ним розпоряджатись, вирішувати, ким хоче бути і кого любити, просто жити лише за правом свого народження і не залежати від гендерних стереотипів. Усе це пройшло довгий шлях розміром у декілька століть і вилилося в близько 20 розділів на сторінці «Історії юридичних прав жінок». Одним із них, звичайно ж, став досить визначний день для кожної, коли 8 березня 1857 року працюючі жительки Нью-Йорка організували масову демонстрацію з вимогою рівної заробітної плати з чоловіками, що дало потужний поштовх величезним змінам у соціумі. Сьогодні ж багато хто заміняє поняття, називаючи день, започаткований Кларою Цеткін, «святом весни, жіночої краси та ніжності», хоча саму цю пору року, здається, може святкувати кожного дня протягом трьох місяців. Ми пропонуємо згадати справжні мотиви і ідеї «8 Березня» і переглянути фільми про надзвичайно надихаючих жінок, з яких варто брати приклад.

08.03.2021
об 14:37

Новини

Кіностудія Universal перенесла релізи 2021 року на інші дати

Кіностудія Universal вирішила змінити дні випуску фільмів, що мали вийти найближчим часом в американських кінотеатрах. Так, найбільш очікувані прем’єри такі, як «Форсаж 9: Нестримна сага» та «Посіпаки: Становлення лиходія» вийдуть пізніше.

08.03.2021
об 18:09

Новини

Зірка «Гри престолів» приєднається до команди фільму «Місія нездійсненна 7»

Режисер фільму «Місія нездійсненна 7» Крістофер МакКуоррі оголосив про оновлений акторський склад в Instagram, додавши чорно-білі тизерні зображення кожного з них. Виконавець головної ролі серії бойовиків Том Круз у свою чергу привітав своїх колег з приєднанням до команди.

13.03.2021
об 12:17

Новини

«Аватар» випередив «Месників: Завершення» у списку найкасовіших фільмів у світі

Епічний блокбастер Джеймса Кемерона 2009 року знову зайняв перше місце серед найбільш касових фільмів у світі, перегнавши супергеройське творіння братів Руссо «Месники: Завершення» від Marvel Studios у 2019 році, звичайно ж якщо не враховувати інфляції.

14.03.2021
об 16:39