Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Cinemark починає поетапне відкриття кінотеатрів

05.06.2020
об 16:35

Третього червня Генеральний директор третьої за величиною американської кіномережі Cinemark Марк Зораді повідомив про поетапне відновлення роботи кінотеатрів.

19 червня планують відкрити 5 кінотеатрів мережі Cinemark. Таким чином, влаштувавши тестову перевірку відвідуваності. Так, 26 червня запрацює третина кінотеатрів мережі, на наступному тижні – ще третина, а всі кінотеатри відкриються вже до 10 липня. Звичайно, втілення планів залежатимуть від ситуації в США і діючих обмежень щодо запобігання поширенню коронавірусу. Зі свого боку, Cinemark гарантує більш ретельне прибирання приміщень, установку плексігласових бар'єрів і антисептики для рук у необмеженій кількості. Крім того, до мінімуму скоротять використання традиційних паперових друкованих квитків.

Cinemark також планує спочатку обійтися обмеженим асортиментом солодощів і попкорну з метою зменшення витрат на персонал. Повноцінну роботу кінобари мають відновити восени.

І головне питання: чи відбудеться 17 липня прем'єра трилера Крістофера Нолана «Тенет». Керівництво Cinemark постійно веде перемовини з кіностудією Warner Bros, і на сьогодні прогнози досить оптимістичні, хоча й без жодних гарантій. Поведінку публіки в нестандартній ситуації важко передбачити, але проведені кіномережою опитування, показують, що більшість глядачів готові повернутися в кіно за умови дотримання посилених заходів санітарії.

Після відновлення роботи певний час у репертуарі кінотеатрів мережі буде класика Голлівуду зі зменшеною вартістю квитків. Після прем'єри «Тенета» повернеться звичайна цінова політика. Для підтримки соціального дистанціювання буде продаватися не більше ніж 50 % квитків. Цього, вважає Марк Зораді, більш ніж достатньо для виходу в прибуток.

На думку генерального директора Cinemark, кіноіндустрія повернеться остаточно до нормального життя тільки в 2022 році. Наступний 2021 рік стане періодом відновлення, проте вимушена зупинка виробництва багатьох блокбастерів буде відчуватися й пізніше.

Читайте також:

Новини

Оголошено дату відкриття французьких кінотеатрів

Французькі кінотеатри зможуть відкритися 22 червня 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр країни Едуар Філіпп. Він зауважив, що, якщо бари й ресторани в країни відновлять роботу вже з 2 червня, то в кінотеатрів буде майже місяць, щоб підготуватися до відкриття.

01.06.2020
об 15:39

Новини

Репертуар кінотеатрів на липень - правда чи міф

Гортаючи стрічку новин, ми звернули увагу на інформацію про те, що відкриваються кінотеатри. Нам стало цікаво, чи не проґавили ми чогось важливого і ось що ми з’ясували.

03.06.2020
об 16:41