Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon пройде у Болгарії

15.04.2022
об 15:01

Болгарія долучається до країн-учасниць всесвітнього кіномарафону на підтримку України. Із 18 до 20 квітня, в Софії глядачі побачать повнометражні фільми "Мої думки тихі" й "Шляхетні волоцюги" та короткометражні стрічки альманаху "Все починається в Києві".

Відкриє показ у Софії лірична комедія Антоніо Лукіча "Мої думки тихі", яка з'явилась завдяки історії з життя українського звукорежисера і композитора Дмитра Кравченка. Він на фрилансі отримав замовлення записати звуки тварин української фауни і разом із батьком вирушив у експедицію в Черкаську область у пошуках цих звуків. Так з’явився герой фільму – звукорежисер і композитор Вадим, який має безліч невдач у роботі та особистому житті, але отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання, – записати голоси закарпатських тварин, – може стати його шансом назавжди залишити "незручну Україну" і вирушити до "привабливої Канади", подалі від проблем. Однак все виявляється значно складнішим, адже головним супутником у новій роботі стає його мама...

Події музичної комедії Олександра Березаня "Шляхетні волоцюги" відбуваються у Львові у 1938-1939 роках. Це історія батярів Боді та Мірека, які живуть під гаслом: "Любити Львів, жінок та жарти". Аби життя було яскравим, вони вдаються до різних авантюр. Все стає значно заплутанішим, коли друзям доводиться стати опікунами дівчини, на яку одночасно починають полювати НКВС та нацисти. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Добірка короткометражних фільмів "Все починається в Києві" присвячена Києву та киянам. Глядачі побачать стрічки "Анна" режисера Олеся Саніна, "Травень" Віктора Придувалова, "Клоун" Олександра Кирієнка, "Звичайний ранок" Кадіма Тарасова, "Урок" Михайла Іллєнка, "На краю" Олександра Ітигілова та "Прощена неділя" Олександра Кирієнка. Фільми екранізовано в межах проєкту "Дивись українське".

Кінопокази відбуватимуться українською мовою з болгарськими субтитрами.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на технічну підтримку кіноекспедиції з фільмування життя й боротьби українців за свободу під час війни від відомої кіноспільноти "Жовтий автобус".

Захід пройде під патронатом Посольства України в Болгарії за підтримки мерії міста Софія, міського культурного інституту "Надія" та Спілки українських організацій "Мати Україна". Співорганізаторами з української сторони є КП "Київкінофільм" та Асоціація "Дивись українське!". Фільми, які транслюватимуть в рамках марафону, створені за підтримки Держкіно України.

 

Джерело: CinemAid Ukraine Charity Film Marathon

Читайте також:

Новини

Multiplex продовжує благодійні покази мультфільмів

Кіно за 1 гривню! Мережа кінотеатрів Multiplex влаштовує благодійні покази для дітей, вартість квитка – всього 1 гривня. Таким чином компанія хоче допомогти діткам повернути частинки із їх звичного життя до війни. З цього тижня до переліку мультфільмів долучається і мульт «Каманда котиків».

11.04.2022
об 17:24

Новини

«Бачення метелика»: світова прем’єра дебюту українського режисера відбудеться на Каннському кінофестивалі

Світова прем’єра стрічки режисера Максима Наконечного про жінку-воїна «Бачення мателика» відбудеться на 75-му Каннському кінофестивалі. Про це повідомив організаційний комітет. Показ фільму «Бачення метелика» (Butterfly Vision), раніше відомого за робочою назвою «Спас», відбудеться в секції «Особливий погляд» (Un Certain Regard) офіційного відбору 75-го Каннського фестивалю.

14.04.2022
об 11:39

Новини

«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У пам’ять про відомого литовського режисера Мантаса Кведаравічуса, якого 2 квітня вбили у заблокованому Маріуполі, вийшла онлайн документальна стрічка «Маріуполіс». 50% з продажу квитків передадуть маріупольским організаціям «Платформа ТЮ», «ТворчСхід» та «Пілігрим», які допомагають з евакуацією містян.

14.04.2022
об 15:41