Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon прямує до Африки

21.04.2022
об 16:26

До кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon долучається Кенія. 28 квітня, в Найробі, в кінотеатрі "Anga diamond cinema" відбудуться покази повнометражної стрічки Михайла Іллєнка "Толока" та короткометражних фільмів "Дякую" Максима Люкова і "На своїй землі" Олександра Кирієнка.

Фільми демонструватимуться українською мовою з англійськими субтитрами. Зібрані кінопоказом кошти будуть перераховані до фонду "Повернись живим".

Захід пройде під патронатом Посольства України в Кенії за підтримки кінотеатру "Anga diamond cinema". Співорганізатором з української сторони є Асоціація "Дивись українське!".

Фільм "Толока" режисера Михайла Іллєнка – це фільм-притча за мотивами балади Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості", дія якого охоплює понад 400 років і 14 важливих фрагментів історії України. Толока є символом об'єднання українців у складних історичних випробуваннях. Короткометражні стрічки "Дякую" режисера Максима Люкова та "На своїй землі" режисера Олександра Кирієнка екранізовано в межах проєкту "Дивись українське!".

 

 

Джерело: CinemAid Ukraine Charity Film Marathon

Читайте також:

Новини

"ПОДВІЙНИЙ ІММЕЛЬМАНН": УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ПРО РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКУ ВІЙНУ ПОКАЖУТЬ У ПАРИЖІ

Стрічку Віри Яковенко "Подвійний іммельманн" покажуть у Парижі на "Зустрічах навколо сучасного українського кіно" від Університету Сорбонна та дослідницького підрозділу THALIM Національного центру наукових досліджень Франції CNRS.

18.04.2022
об 13:56

Інтерв'ю

Плани проведення ОМКФ, «Золотої Дзиги» та кіноакадеміки на фронті

Виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух в інтерв’ю Media Business Reports розповіла про можливість та плани проведення ключових українських кіноподій під час війни в Україні.

18.04.2022
об 16:27