Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: покази у Канаді

12.04.2022
об 11:10

10 квітня, в Торонто вже вдруге пройшли кінопокази українських фільмів від Всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. У Old Mill Guildhall глядачі побачили воєнну драму "Щедрик" режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко та короткометражні фільми "Дякую" Максима Люкова та "Чоловік" Оксани Артеменко.

Олеся Моргунець-Ісаєнко виступила із відеозверненням до глядачів кіномарафону, із промовами на підтримку України до аудиторії вийшли Голова МОУГ "Четверта Хвиля" Люба Славатинська, представниця Генерального консульства України в Торонто Марія Варфоломеєва та Голова Світової Координаційної Виховно-освітньої Ради Світового Конгресу Українців та член Провінційної Ради Конгресу Українців Канади – Оксана Левицька.

Всі зібрані за кіномарафоном кошти буде перераховано на три напрямки підтримки України: до фонду "Повернись живим", на підтримку кіноіндустрії країни під час війни та на допомогу постраждалим від війни кінематографістам та їхнім сім'ям.

Співорганізаторами події виступили Міжнародна організація українських громад "Четверта хвиля" / IOUC Fourth Wave / МОУГ "Четверта Хвиля" (Канада) та Асоціація "Дивись українське" (Україна), координатор проєкту в Канаді - Катерина Озерянська.

 

Джерело фото:  Ольга Гнатюк

Читайте також:

Новини

ДОКУМЕНТАЛЬНУ СТРІЧКУ "ЗЕМЛЯ ІВАНА" ПОКАЖУТЬ У ДУБЛІНІ

Документальну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" покажуть на Ukrainian Film Night в столиці Ірландії – місті Дублін. Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені в українські гуманітарні та благодійні організації.

07.04.2022
об 18:30

Новини

Фільм «Цензорка» отримав нагороди Словацької кінопремії в чотирьох головних номінаціях

Стрічка «Цензорка» спільного виробництва України, Словаччини та Чехії стала тріумфаторкою Словацької Премії. Картину визнали Найкращим фільмом та загалом відзначили в чотирьох номінаціях.

11.04.2022
об 15:17