Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Чверть мільйона євро отримали українські кіновиробники від Eurimages

16.10.2020
об 18:50

«Спас» Максима Наконечного та «Носоріг» Олега Сенцова отримали 395 тисяч євро фінансової підтримки від фонду Eurimages. Європейська організація налічує 38 країн-членів і допомагає кіновиробникам у створенні копродукції, підтримує дистриб’юцію та кінотеатральний показ фільмів.

 

З 12 до 16 жовтня включно відбувалося 160 засідання Ради правління Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів Eurimages. На заході представниками від України виступили Володимир Яценко та Сергій Зленко. Варто зазначити, що наша країна вперше в історії була представлена в Раді правління Eurimages зі своїми мажоритарними проєктами.

Є з чим і поздоровити українску кіноспільноту, адже за результатами засідання Ради фінансовою підтримкою від Eurimages на загальну суму 395 тисяч євро, у тому числі понад 250 тисяч євро безпосередньо на рахунки українських компаній, залучились одразу два кінопроєкти, які створюються за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Як ми зазначили вище, ними стали «Спас» та «Носоріг». Фільм Максима Наконечного є копродукцією з Чехією та Хорватією, а нова кіноробота Олега Сенцова фільмується в копродукції з Німеччиною та Польщею.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

10 фактів про «Скажене весілля 3»

Третя частина історії про сім’ю Сердюків, в якій весь час хтось одружується відправилась у постпродакшн. Тим часом, автори стрічки розкривають секрети фільмування стрічки, яка у наступному році вийде в широкий прокат.

15.10.2020
об 12:54

Новини

Декілька країн ЄС призупинили роботу кінотеатрів

Нова хвиля Covid-19 означає для кінотеатрів зменшення прибутків та відтермінування прем’єр фільмів. У ЄС країни продовжують зачиняти кінотеатри, та вводять комендантську годину, через яку прибуток тих кінозалів, які ще відчинені може скоротитися вполовину.

16.10.2020
об 12:37

Новини

В Україні лише два дні показуватимуть документальний фільм «Байконур. Вторгнення»

Небезпечна подорож до бази, на якій знаходяться російські військові та ракети. Перехід через пустелю під палючим сонцем та з мінімумом їжі. Історія пригоди дослідника та оператора, а також те, що вони знайшли на космодромі.

16.10.2020
об 14:44

Новини

Незабаром дивитися прем’єри фільмів можна буде в домашніх кінотеатрах

За допомогою ІР-мережі кінотеатри передаватимуть зображення у форматі 8К на домашній екран глядача. Це дозволить дивитися прем’єри вчасно, а для власників кіномереж це означає збільшення аудиторії та прибутків. У такий спосіб дивитися релізи зможуть мешканці США та країн ЄС.

16.10.2020
об 15:35