Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Серіал «Кава з кардамоном» придбав лідер європейського прокату Beta Film

10.06.2022
об 12:02

Німецька компанія Beta Film придбала права на міжнародну дистрибуцію української 10-серійної історичної драми «Кава з кардамоном» створеною спільним виробництвом медіагрупи Starlight Media та Solar Media Entertainment за підтримки Держкіно України.

7 червня у Хорватії під час NEM Dubrovnik відбулася міжнародна прем'єра проекту «Кава з кардамоном». Серіал отримав гучний відгук. За коментарями присутніх медійників світу, мало хто очікував такого високого рівня від українського серіалу.

«У Beta Film ми твердо віримо в якість продуктів і таланти Центральної та Східної Європи. "Кава з кардамоном" – ідеальний приклад значущості локальної історії, талановитих креативників і відмінної виробничої якості. Для мене було честю представити світові цю епічну класичну драму на NEM Dubrovnik», - заявила Вероніка Ковакова, виконавча віцепрезидентка Beta Film з міжнародних продажів у Східній Європі та Туреччині

Фільм особисто представляла шоуранерка та головна героїня серіалу Олена Лавренюк.

«Кава з кардамоном» починає крокувати світом. Особисто я назвала цю подію «Видати доньку заміж за принца». Я дуже щаслива з цього. Дистрибуція через Beta Film дає потужні можливості для подальшої ко-продукції другого сезону серіалу та масштабів зйомок», - розповіла акторка.

«Кава з кардамоном» – це історія про заборонене кохання, події відбуваються у Львові XIX століття. Історична драма знімалася в Україні. Головні ролі виконали Олена Лавренюк («Гірська жінка: на війні») та Павло Делонг («Список Шиндлера»). Сценарій серіалу створено на основі роману української письменниці Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону».

Beta Film – один з найбільших виробників фільмів, серіалів та документальних фільмів у світі. Штаб-квартира компанії знаходиться у Мюнхені (Німеччина), має філії у США, Латинській Америці, Азії та Європі. Beta Film працює як із державними, так і з приватними мовниками. Каталог Beta Film налічує понад 4000 найменувань художнього, документального, багатосерійного й телевізійного кіно.

 

«Кава з кардамоном» -  став першим український серіалом, створеним за підтримки Державної Агенціі з питань кіно, який придбала міжнародною компанією Beta Film.

Читайте також:

Новини

“Кава з кардамоном”: серіал став доступним для вільного перегляду

Багатогранність сюжету створює інтригу з першої секунди. Голлівудський рівень зйомки, різноплановість акторів, нові сюжетні лінії та вишукані вбрання героїв нікого не залишать байдужим.

16.01.2022
об 16:10

Новини

Прем’єра історично-еротичного серіалу «Кава з кардамоном» вже сьогодні

Вже сьогодні, 20 грудня, на телеканалі СТБ стартує серіал «Кава з кардамоном». За два дні до прем’єри, - 18 грудня творці серіалу Solar Media Entertainment та Держкіно України спільно з СТБ презентували новий офіційний трейлер серіалу. Багатогранність сюжету створює інтригу з першої секунди. Голлівудський рівень знімань, різноплановість акторів, нові сюжетні лінії та вишукані вбрання героїв нікого не залишать байдужим.

20.12.2021
об 13:21