Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Чотири документальні фільми і стартап, що дозволяє клонувати голоси – хто представляє Україну на Marché du Film Online

22.06.2020
об 09:46
Чотири документальні фільми і стартап, що дозволяє клонувати голоси – хто представляє Україну на Marché du Film Online

Вперше за всю історію фестивалю через всесвітню пандемію COVID-19 Каннський кінофестиваль відбудеться онлайн. Організатори прийняли цей виклик і пропонують приєднатися до події, що стартує сьогодні о 10:00 і проходитеме з 22 по 26 червня.

«Зупиніться біля наших віртуальних кабінок та павільйонів, організуйте відеозустрічі через додаток Match & Meet, щоб зустріти професіоналів з усього світу! Відвідайте онлайн-покази (завершені фільми, презентації проєктів, промо-акції...) в одному з наших віртуальних кінотеатрів і насолоджуйтесь повторами, організованими у вашому часовому поясі, – пишуть організатори. – Насолоджуйтесь нашими різними програмами, які були перероблені, щоб запропонувати творцям, виробникам та дистриб'юторам найкращі можливості.»

Всього на Marché du Film Online заплановано понад 150 заходів: конференції, табори, покази, швидкі зустрічі та інші події.

Від України на Marché du Film Online представлені чотири документальні фільми, прем’єри яких очікуються цього та наступного року – вони будуть презентовані в рамках UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs. Станеться це 22 червня 2020 р. з 17:05 по 18:30 (GMT + 3).

Нагадаємо, що це за проєкти:

«Плай. Шлях через гори» режисерки Єви Джишиашвілі та продюсерки Оксани Іванюк.

«Поміж війн» режисерки Аліни Горлової та продюсерів Максима Наконечного, Ілони Бічевської, Патріка Гамма.

«Свідки Флоріана» режисера Олексія Радинського та продюсерки Люби Кнорозок.

«Щоденник нареченої Христа» режисерки Марти Смеречинської та продюсерів Наталії Лібет і Віталія Шереметьєва.

UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs організована Docudays UA спільно з Українським інститутом.

Вдруге Україна зазвучить на фестивалі 24.06 о 12.50. В секції «Media Meets Tech 2020: European Film and MediaTech Startups and Investors in Focus», де буде представлений український стартап «Respeecher».

«Respeecher» – це високоякісна система клонування голосу.

«Наша унікальна технологія змінює ваш голос на голос іншої людини (наприклад, знаменитості), зберігаючи всі найтонші деталі того, як ви говорите і що говорите. Зверніть увагу, що наша система ще не здійснює перетворення голосу в режимі реального часу», - зазначають творці технології на своєму сайті.

Унікальна технологія Respeechers отримала масштабні інвестиції і вже використовується голлівудськими постановниками, кінорежисерами та розробниками відеоігор. Проєкт представлятимуть Олексій Сердюк, генеральний директор та Андра Постолаш, менеджер з розвитку бізнесу та маркетингу.

Читайте також:

Новини

«Проєкт Вторгнення» збирає мільйони переглядів і шукає нові локації

«Проєкт Вторгнення» (Insiders Project) – цикл урбаністичних досліджень – має на ютубі майже 4 мільйони переглядів. Зоросла й кількість підписників каналу FILM.UA Group, на якому є у вільному доступі всі 10 серій фільму.

17.06.2020
об 18:49

Новини

Фільм «Стоп-Земля» увійшов до секції Works in Progress KVIFF

Повнометражний ігровий дебют режисерки та сценаристки Катерини Горностай «Стоп-Земля» увійшов у склад 8 відібраних проєктів до секції Works in Progress Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах (Karlovy Vary International Film Festival).

18.06.2020
об 18:06

FILM.UA Group взяла участь в наймасштабнійшій онлайн події року
Новини

FILM.UA Group взяла участь в наймасштабнійшій онлайн події року

In partnership we trust: FILM.UA Group (учасник Глобального договору ООН) взяла участь в UN Global Compact Leaders Summit 2020, яка відбулася протягом 15–16 червня за участі 15000 учасників з майже 200 країн.

19.06.2020
об 17:16

Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці
Новини

Тиждень швейцарського кіно: Великі почуття у маленькому дитячому серці

З 19 червня в Україні проходитить фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Він триватиме до 28 червня. Як і інші цьогорічні фестивалі, цей захід проводиться онлайн.

21.06.2020
об 14:39