Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Чорна вдова» влітку з’явиться на великих екранах

12.05.2021
об 13:26

Скарлетт Йоганссон повертається до ролі Наташі/Чорної вдови у шпигунському екшн-трилері «Чорна вдова», який з’явиться в українських кінотеатрах 8 липня. Нагадаємо, картина є першим фільмом четвертої фази кіновсесвіту Marvel. Режисеркою стрічки стала Кейт Шортланд, продюсер – Кевін Файґі.

Наташа Романова, відома як Чорна Вдова, подивиться у вічі темним сторінкам книги свого життя, коли зіткнеться із небезпечною змовою, пов’язаною з власним минулим. Наташу переслідує небезпечна сила, яка ні перед чим не зупиниться на шляху до її знищення. Тепер вона має розібратись і зі своїм шпигунським минулим, і зі стосунками, які зруйнувала ще до того, як приєдналась до Месників.

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Прем’єра документального фільму «Зірки на Землі»

Сьогодні відбудеться онлайн-прем’єра документальної стрічки «Зірки на Землі», який розповідає про дітей з інвалідністю та є частиною однойменного проєкту розроблення нової кіномистецької методики для роботи з дітьми, що мають вади розвитку.

29.04.2021
об 14:51

Новини

Триває прийом заявок до складу експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії

В кандидатів лишилося 10 днів, аби надати необхідний пакет документів.

01.05.2021
об 11:11

Анімація

Український мультсеріал «Хоробрі зайці» дивляться в Італії

Права на показ анімаційного серіалу для дошкільнят, що розкриває теми різноманітності та інклюзивності через призму знайомств та ігор з різними друзями, «Хоробрі зайці» придбала італійстка компанія Rai Ragazzi.

02.05.2021
об 13:46

Новини

50-й КМКФ «Молодість»: Грошова винагорода від Асоціації кіноіндустрії України

Партнером Міжнародного короткометражного конкурсу ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» вперше за всю історію події виступить Асоціація кіноіндустрії України (FIAU). Переможець, якого назве міжнародне журі заходу отримає від FIAU винагороду в розмірі 2000 доларів.

07.05.2021
об 15:09

Новини

Прем’єра нової екранізації історії Попелюшки з Камілою Кабелло у головній ролі відбудеться на Amazon

Amazon Studios придбали права на мюзикл Кей Кеннон «Сіндерелла» від Sony Pictures. Однак дати прем’єри поки що немає. Єдине, що відомо – побачити дебют співачки Каміли Кабелло можна буде на Amazon Prime наприкінці цього року.

08.05.2021
об 10:39