Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Чілдрен Кінофест: Захопливі ілюзії від творця спецефектів

28.05.2020
об 20:43
Чілдрен Кінофест: Захопливі ілюзії від творця спецефектів

Під завісу дня нагадуємо, що вже завтра розпочинається Чілдрен кінофест. Зранку, 29 травня, можна буде зареєструватись на онлайн-захід, щоб переглянути всі фільми конкурсної та позаконкурсної програми. На одному зі спеціальних показів транслюватимуть перший кіноблокбастер від творця спецефектів у кіноіндустрії Жоржа Мельєса. 

 За життя французький підприємець та режисер Жорж Мельєс присвятив багато часу театру та мистецтву сценічної ілюзії. Як ілюзіоніст він виступав у театрі «Робер-Уден», яким же й володів. У 1895 році він відвідав один з перших платних кіносеансів на Бульварі Капуцинок братів Люм'єр. Ідея рухомих світлин відразу ж полонила чоловіка. Мельєс швидко здобуває англійський аналог кіноапарата й починає демонструвати у своєму театрі кінематографічні види – так називалися фільми. За декілька місяців і сам береться за зйомку. Спочатку це було послідовним наслідуванням Люм’єрівських реалістичних сцен на натурі, проте вже в 1897 році він стверджується як радикальний противник відображення «справжньої реальності». Починаючи з його першого трюкового виду «Зникнення дами» й до кінця кар’єри, в основі кінематографа Мельєса – спецефект. 

Ретроспективу фільмів Жоржа Мельєса варто показати дітям, адже навіть творці «Зоряних воєн» зізнавалися, що їм вдалося зробити фільм цікавим тільки завдяки виноходам цього французького новатора й режисера. Таємничі зникнення, неймовірні фокуси та захопливі ілюзії – ось, що вас чекає під час перегляду фантастичного шоу Чарівника Жоржа Мельєса. 

Джерело: moviegram.com.ua 

 

Читайте також:

Новини

Чілдрен Кінофест: Найкращий фільм, знятий дітьми

На 7-му «Чілдрен Кінофесті», що відбудеться з 29 травня по 7 червня, вчетверте оберуть найкращий фільм, створений дітьми. Стали відомі імена 10 фіналістів, один з них отримає приз глядацьких симпатій.

21.05.2020
об 10:00

Новини

Чілдрен Кінофест 2020 презентував свій трейлер

Вже зовсім скоро малеча разом з батьками збереться перед моніторами своїх комп’ютерів, телевізорів та інших девайсів, щоб подивитися онлайн фільми, які цьогоріч підготувало совеня Чарлі.

24.05.2020
об 15:27

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера
Новини

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера

Вже за три дні розпочнеться Чілдрен Кінофест онлайн. І сьогодні ми розповімо про останнього учасника міжнародної конкурсної програми – «Тім Талер, або Проданий сміх». Це сімейне фентезі народилося у Німеччині за мотивами однойменного роману Джеймса Крюса.

26.05.2020
об 09:59

Анімація

Чілдрен Кінофест: Онлайн-показ «Викраденої принцеси»

Вже за два дні розпочнеться Чілдрен Кінофест. У рамках заходу відбудеться онлайн-показ анімаційного фільму «Викрадена принцеса». Минулого року саме це фентезі перемогло у міжнародній конкурсній програмі.

27.05.2020
об 14:47