Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?

23.05.2020
об 13:04
Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі анімація з Великої Британії режисера Тревора Гарді «Гол!».

Сюжет фільму «Гол!» – це історія про молодого крота Мунго. Ось-ось він повинен вийти на роботу шахтарем, у золоту копальню свого батька. Проте Мунго не хоче працювати в шахті: він мріє стати професійним футболістом та зіграти у футбол за свою країну в Кубку дикої природи. На заваді мрії перед повнолітнім кротом стоїть цілих дві перепони – він боїться засмутити батька, відмовившись від роботи, про яку мріють його однолітки, і не здатність грати у футбол вдень. Дивіться пригодницьку анімацію «Гол!» разом з дітьми під час Чілдрен Кінофест 2020, аби дізнатися, чи вдасться Мунго здійснити свою мрію. 

 

Читайте також:

Новини

Чілдрен Кінофест: Найкращий фільм, знятий дітьми

На 7-му «Чілдрен Кінофесті», що відбудеться з 29 травня по 7 червня, вчетверте оберуть найкращий фільм, створений дітьми. Стали відомі імена 10 фіналістів, один з них отримає приз глядацьких симпатій.

21.05.2020
об 10:00

Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM
Анімація

Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM

​​​​​​​Фестиваль LINOLEUM запускає новий експериментальний проєкт – Animation Reviews! Його суть полягає в наданні іноземними професіоналами рекомендацій та порад для анімаційних проєктів на стадії розробки чи виробництва. Встигніть до 31 травня подати свої роботи, і ви можете отримати шанс уже 20-21 червня зустрітися з менторами! Зустрічі відбуватимуться за всіма правилами сьогодення, тобто дистанційно. Додатком для спілкування вже традиційно стане Zoom.

21.05.2020
об 17:00

«Чілдрен кінофест» пропонує вирушити в рок-мандрівку
Новини

«Чілдрен кінофест» пропонує вирушити в рок-мандрівку

Засумували за подорожами на карантині? Тоді вмикайте роуд-муві «Лос Бандо» Крістіана Ло під час «Чілдрен кінофест-2020». Так, ми продовжуємо знайомити вас з учасниками конкурсної програми онлайн-заходу для дітей та підлітків. Сьогодні розповідаємо про норвезько-шведську сімейну комедію.

22.05.2020
об 21:16