Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Чілдрен Кінофест: Найкращий фільм, знятий дітьми

21.05.2020
об 10:00

На 7-му «Чілдрен Кінофесті», що відбудеться з 29 травня по 7 червня, вчетверте оберуть найкращий фільм, створений дітьми. Стали відомі імена 10 фіналістів, один з них отримає приз глядацьких симпатій. 

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них було відібрано по 5 фіналістів у двох категоріях – від 7 до 10 років і від 11 до 14. Ці 10 робіт презентують на сайті фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків. Серед тем, яким присвятили свої фільми юні режисери – булінг, екологічна свідомість, пандемія коронавірусу. Половина фільмів створена в різних стилях анімації.

7 червня на онлайн-церемонії закриття фестивалю почесне журі назве «Найкращий український дитячий фільм», який отримає грошову винагороду у розмірі 20 000 гривень, а також лауреатів премій за найкращий фільм у кожній з вікових категорій (5 000 гривень) та Призу глядацьких симпатій (10 000 гривень). Усі фіналісти конкурсу отримають іменні сертифікати.

Фіналісти: 

Білочка Софія / реж. Таїна Щегельська, 9 років, Кам’янець-Подільський

Блогери / реж. Анастасія Мацегора, 10 років, Харків

Мяяяу^^ / реж. Юлія Василюк, 9 років, Івано-Франківська область

Історія НЕЧТО / реж. Василиса Найдьонова, Всеволод Неймирок, 8 років, Харків

EXCHANGE / реж. Аврора Гайдоба, Мирослава Скрипка, 9 років, Київ

Три бажання / реж. Михайло Грищенко, 13 років, Суми

Марсіанські земляни / реж. Антон Стульніков, 13 років, Запоріжжя

Пандемія / реж. Елеонора Чолак, 13 років, Білгород-Дністровський

День пінгвіна / реж. Олена Пушкарьова, 12 років, Дніпро

Сузір’я єдинорога / реж. Влада Березанська, 14 років, Фастів

Читайте також:

Новини

Українське фентезі боротиметься за глядацьку любов на дитячому кінофестивалі

Чілдрен Кінофест 2020 розпочнеться 29 травня. Протягом тижня глядачі дивитимуться роботи творчих груп з різних країн та обиратимуть переможця конкурсу. Вже оголошено учасників конкурсної програми, тож VGL cinema вирішив познайомити своїх читачів з кожною роботою окремо. Розпочнемо з сімейного пригодницького фільму українського режисера Анатолія Матешко «Фокстер і Макс».

18.05.2020
об 18:01

Новини

Історія про дивовижну дружбу хлопчика і птаха

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі переможець Zlin Film Festival у категорії «Краще дитяче виконання», номінант премії Screen Producers Australia Awards у категорії «Кращий художній фільм», сімейна стрічка «Мій друг містер Персіваль» австралійського режисера Шона Сіта.

20.05.2020
об 12:00