Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера

26.05.2020
об 09:59
Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера

Вже за три дні розпочнеться Чілдрен Кінофест онлайн. І сьогодні ми розповімо про останнього учасника міжнародної конкурсної програми – «Тім Талер, або Проданий сміх». Це сімейне фентезі народилося у Німеччині за мотивами однойменного роману Джеймса Крюса. 

Понад 50 років тому дитячий письменник та поет Джеймс Крюс видав найпопулярнішу зі своїх книжок «Тім Талер, або Проданий сміх». Тричі ця історія надихала знімальні групи на створення телефільмів, а декілька років тому німецький режисер, двічі відзначений нагородами Берлінського кінофестивалю Андреас Дрезен створив повнометражну екранізацію відомого твору. 

«Тім Талер, або Проданий сміх» – це історія хлопчика, який вирізнявся своїм дзвінкім сміхом. Втративши батьків, Тіму Талеру ставало все важче сміятися. Проте одного разу хлопчик прийшов розважитись на іподром. Колись він тут часто бував з батьком. Незнайомець у клітчатому костюмі одразу помічає юнака, сміх якого заражає людей навколо позитивними емоціями. Так, Тім знайомиться зі спостережливим бароном, який пропонує підлітку продати свій сміх. Натомість хлопчик отримує дар вигравати будь-яке парі, навіть очевидно фантастичне. Погодившись на такі умови Тім втратив здатність навіть посміхатися, хоча усе, про що він скаже, – збувається. Та чи потрібно це йому, якщо він не може щиро радіти життю? 

 

 

Читайте також:

«Чілдрен кінофест» пропонує вирушити в рок-мандрівку
Новини

«Чілдрен кінофест» пропонує вирушити в рок-мандрівку

Засумували за подорожами на карантині? Тоді вмикайте роуд-муві «Лос Бандо» Крістіана Ло під час «Чілдрен кінофест-2020». Так, ми продовжуємо знайомити вас з учасниками конкурсної програми онлайн-заходу для дітей та підлітків. Сьогодні розповідаємо про норвезько-шведську сімейну комедію.

22.05.2020
об 21:16

Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?
Новини

Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі анімація з Великої Британії режисера Тревора Гарді «Гол!».

23.05.2020
об 13:04

Новини

Чілдрен Кінофест 2020 презентував свій трейлер

Вже зовсім скоро малеча разом з батьками збереться перед моніторами своїх комп’ютерів, телевізорів та інших девайсів, щоб подивитися онлайн фільми, які цьогоріч підготувало совеня Чарлі.

24.05.2020
об 15:27

Чілдрен Кінофест: Драматична історія стосунків онуки з бабусею
Новини

Чілдрен Кінофест: Драматична історія стосунків онуки з бабусею

Цієї п’ятниці, 29 травня, розпочнеться Чілдрен Кінофест, що цьогоріч вперше відбудеться онлайн. Оскільки саме глядач стане головним суддею для конкурсантів міжнародної програми, ми знайомимо наших читачів з кожним претендентом на головний приз окремо. На черзі голландський драматичний фільм Міші Кампа «Салон краси Ромі».

25.05.2020
об 16:45