Трейлери та відео

Українсько-словацький серіал «Слов’яни» має хороший рейтинг за кордоном
В анімаційної стрічки «Віктор_Робот» з’явився офіційний трейлер

Чи здатні ви на те, що зробив справжній суперфан MARVEL?

03.06.2020
об 17:49

Американець Тоні Голдмарк, якого за його ж словами, дістали глобальна пандемія і карантин, проаналізував всі 23 фільми MARVEL. Він класифікував за хронологією кожну подію та сцену.

Хто дивився MARVEL, той знає, що всі дії коміксу лише перетинаються між собою в часі. Тоні ж вибудував їх так, ніби це відбувалося б в одному безперервному фільмі. Таке під силу тільки справжньому суперфану!

«Я зробив це, бо дістали мене глобальна пандемія і карантин. Я з'ясував точний хронологічний порядок всіх фільмів MARVEL, що є на даний момент, ЕПІЗОД ЗА ЕПІЗОДОМ. Я збожеволів. Не дякуйте», - написав у своєму twitter’і Тоні.

З його допису очевидно, що під час своєї роботи він не брав до уваги жодних телевізійних шоу ABC чи Netflix, також хронологія не стосується шортів та видалених сцен. Крім того, хлопець з Лос-Анджелесу застерігає, що список призначений лише для суперфанів. Тим, хто ще не бачив фільмів MARVEL, він рекомендує спочатку дивитися так, як того хотіли б режисери. Адже оцінити та насолодитися роботою Тоні зможуть тільки ті, хто в темі.

Джерело: kinowar.com