Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Чи вийде «Диво-жінка 1984» у прокат в грудні?

15.11.2020
об 16:15

Кінокомпанія Warner Bros. розмірковує над подальшою долею фантастичного екшна «Диво-жінка 1984», яка має вийти в кінотеатральний прокат трохи більше, ніж за місяць. Однак, чи станеться це? Адже з огляду на ситуацію з пандемією у світі важко спрогнозувати, яким чином працюватимуть кінотеатри і чи відкриються вони в тих країнах, які прийняли рішення зачинити кінозали до кінця листопада.

 

Наразі американські ЗМІ з приміткою «неофіційна інформація» пишуть про те, що поширення коронавірусної інфекції в США та у всьому світі, дає підстави зрозуміти, що кіновиробник випустивши в прокат «Диво-жінку 1984», не зможе зібрати очікуваної суми бокс-офісу. Тому експерти вважають, що Warner Bros. наразі розглядає, як мінімум два варіанти розвитку події. За першим сценарієм студія, можливо, відтермінує дату релізу на літо 2021 року. За другим – все ж наважиться на кінотеатральний реліз у вказані дати в тих країнах, де це можливо буде здійснити, але скоротить кінотеатральне вікно, щоб у січні стрічка вийшла на відеосервісі HBO Max.

У виданні Variety зазачають, що на користь першого варіанту говорить твердий намір студії показати кіно на великому екрані, про що представники кіновиробника заявляли неодноразово. До зміни дат релізу також підштовхують обнадійливі новини про появу робочого варіанту вакцини, яку, за оптимістичними прогнозами знавців, зможуть масово застосовувати вже в першій половині 2021 року. Другий варіант теж несе певну вигоду. адже по-перше, студія зможе підтримати партнерські кінотеатри, багато з яких без великих релізів до наступного літа можуть не дожити. Крім того, азіатські ринки вже здатні ставити касові рекорди. По-друге, ранній випуск такого проєкту на HBO Max - потужний каталізатор для подальшого розвитку сервісу, якому складно конкурувати з такими гігантами, як Netflix, Amazon і Disney +.

Наголошуємо, офіційної інформації від Warner Bros. стосовно «Диво-жінки 1984» ще не було, але цілком очевидно, що найближчим часом ми дізнаємося, про перспективи проєкту та наміри кіновиробника стосовно стрічки.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Студія Disney скасувала прем’єри «Персонажа» та «Смерть на Нілі» у 2020 році

Цьогорічні релізи стрічок «Персонаж» та «Смерть на Нилі» перенесені на невизначений термін. У Америці закриті кінотеатри Нью-Йорка та Лос-Анжелесу – саме в цих містах кіносеанси є найбільш розповсюдженим, а тому й добре відвідуваним заходом. Також, варто зазначити, що наразі не працюють кінотеатри у багатьох країнах Європи.

06.11.2020
об 14:11

Новини

Тренди ТБ: Наскільки стрімінговий сервіс є перспективним

На початку 2020-го в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбувся значний зріст загальної тривалості переглядів контенту на стрімінгових платформах. Які висновки можна зробити з мови чисел аналізували експерти на міжнародній конференції asi Virtual Conference.

12.11.2020
об 18:45

Статті

Життя онлайн не для всіх: Чому кінотеатри проти інтеграції сучасних технологій

Кожен вид мистецтва потребує певних умов, аби людина могла повною мірою насолодитися твором, з яким знайомиться.

13.11.2020
об 18:46

Новини

Відкладені та скасовані: Paramount знімає з прокату релізи 2021 року

Кіностудії віддають перевагу стрімінговим сервісам, продаючи перспективні проєкти в онлайн. Оскільки ситуація з пандемією непередбачувана і складно щось прогнозувати навіть на найближче майбутнє, виробники контенту почали знімати прем’єри 2021 року з прокату.

14.11.2020
об 14:23