Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Чи варто чекати на новий проєкт Квентіна Тарантіно?

27.03.2021
об 13:21

У 1992 році на кінофестивалі «Санденс» всі присутні стали свідками появи на арені кінематографу режисера, який дуже швидко став одним із найвпливовіших режисерів сучасності. Це історія успіху Квентіна Тарантіно, який сьогодні відзначає своє 58-річчя та продовжує радувати глядачів своїми новими роботами, що створює майже 30 років. Проте з виходу його останнього фільму «Одного разу в Голлівуді» минуло вже два роки, а зацікавленість фанатів і усього світу лише зростають, через що з’являється безліч теорій та роздумів щодо того, яким буде наступне творіння Тарантіно та чи буде воно взагалі.

 

Деякі режисери щороку знімають і випускають фільми, а є ті, хто вичікує ціле десятиліття, щоб знайти ідею нового проєкту та реалізувати її. Квентін Тарантіно знаходиться десь посередині цього спектру, оскільки він переважно випускає стрічки раз на три роки. Однак важливо пам’ятати, що режисер не працює за жодним графіком, окрім його власного. Тому точно можна сказати лише одне – ми насправді не маємо уявлення, коли він повністю віддасться своїй наступній ідеї. Цілком можливо, що ми можемо прокинутися завтра і побачити скрізь новину про вихід його наступного фільму, але існує ймовірність, що може пройти ще два роки, перш ніж він візьметься за роботу.

Кадр із фільму «Ненависна вісімка»

 

Проте, можливо, глядачам не потрібно так сильно сподіватись, оскільки після виходу «Ненависної вісімки» у 2015 році, Квентін Тарантіно висловлював ідею завершити свою кар’єру на 10-й стрічці. Тому навіть, якщо режисер і випустить новий фільм, поринувши свою концепцію про десять робіт, то нове творіння з легкістю зможе стати останнім у його кар’єрі. Тарантіно у багатьох інтерв’ю говорив, що лише хороша ідея може повернути його у кіно, але як це часто буває, рідко коли успішні творці насправді виходять на пенсію, ще й так рано. Чого лише вартий приклад Стівена Содерберга чи Джо Пеші.

Кадр із фільму «Джекі Браун»

 

Фільми Квентіна Тарантіно, натхненні десятиліттями кінематографа і часто є практично оригінальними творіннями, винятком стала адаптація роману Елмора Леонарда «Джекі Браун». Тим не менш, часто можна було почути від режисера про його відкритість до франчайзингових проєктів. Наприклад, Тарантіно багато розповідав про свою зацікавленість у фільмі «Зоряний шлях» та пригодах Пірса Броснана у якості Джеймса Бонда.

Кадр із фільму «Кримінальне чтиво»

 

За декілька десятиліть до створення франшиз та кінематографічного Всесвіту Marvel Квентін Тарантіно говорив про можливість створення власного кіновсесвіту, коли вирішив, що Вік Вега Майкла Медсена зі «Скажених псів» та Вінсент Вега Джона Траволти з «Кирмінального чтива» - брати. Однак те, що могло б зробити його власний світ ще більш надзвичайним, полягає в тому, що насправді існує два всесвіти: головний Всесвіт з такими фільмами, як «Кримінальне чтиво», «Джанґо вільний» і «Одного разу в Голлівуді»; та всесвіт фільмів, що існують у цьому головному Всесвіті, такі як «Грайндхаус», «Джекі Браун» та «Убити Білла».

Кадр із фільму «Убити Білла»

 

Також у режисера давно були ідеї про продовження історії з «Убити Білла» та створення третьої частини, яка б розповідала про дочку Верніти Грін, мати якої була другою жертвою головної героїні. Тому дівчина може забажати помститися Беатрікс Кіддо.

Ще один часто обговорюваний проєкт режисера – адаптація ще одного роману Елмора Леонарда, оскільки Тарантіно є великим шанувальником письменника після того, як екранізував його «Ромовий пунш» і перетворив його на фільм «Джекі Браун». Останні новини щодо цього задуму з’являлись ще у 2015 році, коли режисер заявив, що хоче перетворити твір на мінісеріал. Він також згадував про створення кримінального фільму в стилі «Бонні і Клайд», який знімався у 1930-х роках.

Кадр із фільму «Скажені пси»

 

Однак якщо говорити про жанрову різноманістність фільмографії Тарантіно, то можна легко прослідкувати певну тенденцію: на початку своєї кар’єри режисер був виключно відомий кримінальними фільмами, такими як «Скажені пси», «Кримінальне чтиво» та «Джекі Браун», але з часом він почав випробовувати все більш нові форми для передачі власних ідей та естетики. Він став трохи еклектичнішим у своєму виборі – від вестерну, фільму про війну, драми та навіть стрічки про кунг-фу. Як результат, його наступним проєктом насправді може бути що завгодно, від ідеї про землю, якою він ступає у минуле, до чогось абсолютно нового, як жахи чи наукова фантастика.

Так чи інакше, варто сподіватися, що Квентін Тарантіно не змусить глядачів довго чекати на свій новий шедевр, який знову змінить наші уявлення про його творчий почерк.

 

Джерело: CinemaBlend

Читайте також:

Новини

В травні на великі екрани вийде хорор «Нечестивий»

Від моторошної історії режисера Евана Спіліотопулоса здригнуться навіть найсміливіші глядачі. Станеться це 6 травня, коли в українських кінотеатрах в прокат вийде фільм «Нечестивий».

25.03.2021
об 11:37

Новини

Розпочалася робота над комедійним теледетективом «Джек і Лондон»

Над серіалом «Джек і Лондон» у партнерстві працюють телеканал «1+1» та медіасервіс MEGOGO. У комедійному детективі розповідатиметься історія молодого юриста Влада Шевчука, який зупиняється за крок від своєї мрії – кар’єри у Лондонському суді, бо не може позбутися «мани» – він помітив, що собака брата починає з ним розмовляти.

25.03.2021
об 12:33

Новини

В українських кінотеатрах незабаром вийде фільм «Дорога Хаосу»

Жодних особистих секретів та світ містечка Прентісстаун без жінок у фантастично-пригодницькій стрічці «Дорога Хаосу» Дага Лаймана в кіно з 15 квітня.

26.03.2021
об 12:24

Квентін Тарантіно назвав «Соціальну мережу» найкращим фільмом минулого десятиліття
Новини

Квентін Тарантіно назвав «Соціальну мережу» найкращим фільмом минулого десятиліття

Режисер Квентін Тарантіно, відповідаючи на запитання журналу Premiere про те, який фільм 2010-х він вважає найкращим, не замислюючись, назвав «Соціальну мережу». На думку постановника, стрічка Девіда Фінчера про створення Фейсбуку перевершує всі інші кінопроєкти минулого десятиліття.

30.05.2020
об 18:53