Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Четвертий день 11-го ОМКФ: Нові стрічки та творчі зустрічі

28.09.2020
об 12:47

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль триває: сьогодні - четвертий день кіноподії. Новий тиждень розпочався із нових стрічок Міжнародного та Національного конкурсів, а також цікавих творчих зустрічей.

 

Кадр з фільму  «Ти помреш у двадцять»

 

З 28 до 30 вересня у глядачів є можливість переглянути в онлайн-форматі два фільми з Міжнародного конкурсу. Це стрічки «На абордаж!» (À l'abordage) французького режисера Ґійома Брака, світова прем’єра якого пройшла на Берлінському кінофестивалі, а також картину суданського режисера Амджажа Абу Алали «Ти помреш у двадцять» (You will die at twenty). Вона отримала приз Луїджи Ді Лаурентіса на 76-му Венеціанському кінофестивалі.

Протягом трьох наступних днів також буде можливість побачити дві стрічки  із Національної конкурсної програми. До уваги глядачів - документальна стрічка режисерок Адріани Пірву та Олени Максьом «Не все буде добре» та комедійна драма режисера Джейдена Стівенса «Родина». Зверніть увагу на те, що оцінити стрічки Національної та Міжнародної конкурсних програм можна тільки в дні їхнього показу. Фільми демонструються виключно на території України, мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами на платформі фестивалю.  

 

А також сьогодні, 28 вересня, на справжніх кіноманів чекають онлайн-зустрічі  з творчими групами у форматі «питання-відповідь». Ось їх розклад:

 

 

  • 14:00 – «Бєс» (Національний конкурс. Повний метр)
  • 15:00 – «Мій милий дім» (Національний конкурс. Повний метр)
  • 16:30 – «Земля Ґеварa» та «Сестри Росінанта» (Конкурс європейський документальних фільмів)
  • 18:00 – «Служителі» (Міжнародний конкурс)

 

Приєднатися до зустрічей в прямому ефірі можна на платформі oiff.online та на офіційному YouTube-каналі фестивалю.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Відкрито продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Гарна новина: розпочався продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. На сайті фестивалю можна придбати та забронювати квитки на фільми і майстер-класи 11-го ОМКФ, а також ознайомитись із розкладом сеансів.

07.09.2020
об 15:42

Новини

11-й ОМКФ закінчиться новою стрічкою Аґнєшки Голланд

Стало відомо, що закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма «Шарлатан». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини. Режисерка - Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала «Золотого Дюка» ОМКФ за внесок у кіномистецтво. Прем’єра картини відбудеться 2 жовтня.

12.09.2020
об 16:21

Інтерв'ю

Світові зірки, унікальні фільми та нові програми: Юлія Сінькевич про 11-й ОМКФ

Уперше за свою історію масштабний івент для поціновувачів якісного інтелектуального кінематографу змінив дати та формат. Зважаючи на пандемію та заходи безпеки, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в онлайн-форматі й триватиме з 25 вересня до 3 жовтня. Чим дивуватиме ОМКФ, на які фільми чекати та хто зі світових зірок приєднається онлайн, розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

15.09.2020
об 12:25

Новини

Гайд по фільмах 11-го ОМКФ від Юлії Сінькевич

25 вересня стартує 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який цьогоріч проходитиме в новому для себе форматі. Генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич порадила, які фільми з програм краще не пропускати і заздалегідь забронювати собі на них квитки.

16.09.2020
об 15:15