Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Черкаси» та «Родинна справа» представлять Україну на Veterans Film Festival

02.12.2020
об 12:39

Упродовж з 30 по 31 грудня триває Veterans Film Festival-2020. Австралійський захід відбувається в режимі онлайн. До конкурсної програми кіноподії увійшли й дві українські стрічки.

Щорічний австралійський кінофестиваль Veterans Film Festival присвячений обміну історіями, які показують реальні чи уявні перспективи війни та її впливу на суспільство. Фестиваль зосереджується на останніх роботах ветеранів та кінематографістів, які досліджують різні точки зору на воєнні конфлікти, теми ветеранів та їхніх сімей. Цього року до офіційної програми Veterans Film Festival увійшло 8 повнометражних та 16 короткометражних стрічок з усього світу, вони змагатимуться за головну нагороду фестивалю – Red Poppy Award. Серед номінантів у секції повнометражних фільмів є воєнна драма «Черкаси» режисера Тимура Ященка та документальний фільм «Родинна справа» режисера Валерія Балаяна.

 

Нагадаємо, фільм «Черкаси» - перша стрічка про Воєнно-Морські Сили України, а «Родинна справа» - це історія трьох сімей з різних регіонів східної України. Єдине, що об’єднує цих людей  вибір захищати Україну від російського агресора – це стало родинною справою для кожної із сімей.

 

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Backstage «ЮКІ»: Історія створення документального фільму

На цьому тижні в широкий прокат виходить фільм режисера Володимира Мули про перемоги українських хокеїстів.

30.11.2020
об 12:53

Анімація

«Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» перевершив результат «Титаніка»

Повнометражне аніме «Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» тримає лідерські позиції в Японії. Загальний бокс-офіс стрічки вже перетнув межу 27 мільярдів йен, що за поточним курсом сягає більш, ніж 240 мільйонів доларів.

30.11.2020
об 13:35

Новини

«Мандалорець», «Месники» та «Дивні дива» – найуспішніші розважальні франшизи

Найпопулярнішою франшизою розважальної кіноіндустрії виявився «Мандалорець» від Disney Plus, який обігнав «Месників» від Marvel та «Дивні дива» від Netflix. Саме такі результати показало дослідження компанії National Research Group.

01.12.2020
об 16:33

Новини

Презентовано трейлер святкового епізоду серіалу «Доктор Хто»

Перший трейлер спеціального епізоду серіалу «Доктор Хто» презентував телеканал BBC. Прем'єра спеціальної серії відбудеться 1 січня 2021 року.

01.12.2020
об 17:44