Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Частину бокс-офісу «Номерів» спрямують на благодійність

17.11.2020
об 16:19

10 % з кожного проданого квитка спрямовуватимуть на підтримку дітей кримських політв’язнів. Кошти перераховуватимуть громадському руху «Кримська Солідарність», створено як неформальну правозахисну організацію для захисту жертв політичних репресій.

19 листопада в український прокат виходить іронічна антиутопія «Номери». Допрем’єрний показ вже відбувся в Івано-Франківську, також спеціальні покази заплановані у Києві, Одесі, Львові, Вінниці та Тернополі. З ініціативи творців фільму частина коштів, які зможе зібрати стрічка підуть на допомогу політичним в’язням та їхнім сім’ям. Зокрема, гроші спрямують на лікування дітей політв'язнів від хронічних та вроджених захворювань, освіту, медикаментозну допомогу сім’ям та психоемоційну адаптацію дітей після обшуків, арештів, затримання батьків.

«Крим став тією ланкою, що об’єднала в одному проєкті талановитих людей, адже частина нашої команди – саме з Криму. Двох талановитих режисерів – Ахтема Сеітаблаєва і Олега Сенцова пов’язує не тільки професія, а й Батьківщина, яку вони змушені були залишити. Коли Олег обирав режисера, з яким хотів би робити кіно, він так і назвав Ахтема, - «мій кримський брат». На жаль, з кожним роком тема Криму все рідше з’являється в медіаполі. Для нашої команди дуже важливо постійно порушувати питання Криму, а також утисків кримських татар та їхніх сімей. Через все це страждають їхні діти, тож ми раді стати партнером ГО та зробити свій внесок у його діяльність. Ми не маємо права забувати про наших співгромадян в Криму та мусимо намагатися робити все можливе, аби повернути Крим», - зазначила продюсерка АННА ПАЛЕНЧУК.

Нагадаємо, іронічна антиутопія «Номери» розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони. Чи вдасться Номерам домогтися свого, глядачі зможуть дізнатися піт час кіносеансів, які розпочинаються з четверга.

 

Джерело: Пресслужба фільму «Номери»

Читайте також:

Новини

447 проєктів братимуть участь у 14-му державному пітчингу

Вчора Державне агенство України з питань кіно на своєму офіційному сайті опублікувало затверджений список кінопроєктів, що пройшли технічний відбір до Чотирнадцятого конкурсу пітчингів. Наразі до участі допущено 447 проєктів. З усіх поданих проєктів лише три роботи не братимуть участі у подальших етапах відбору. Як зазначають у пресслужбі Державного агенства України з питань кіно, вони не відповідали тематиці або не мали необхідних документів.

22.07.2020
об 13:17

Новини

Вийшов другий трейлер стрічки «Номери»

Історія як одна людина здатна змінити світогляд багатьох та навчити жити за бажанням, а не правилами.

24.09.2020
об 16:27

Новини

На 11-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ «Номерів»

Показ іронічної антиутопії Олега Сенцова «Номери» відбудеться на 11-му ОМКФ в рамках програми «Спеціальні покази». Фільм зможуть переглянути власники онлайн-абонементів та глядачі, які придбають квиток на сеанс.

08.09.2020
об 12:21