Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Бурштинові копи» вийшли на знімальний майданчик

16.07.2020
об 14:15

15 липня у Києві розбили тарілку – це розпочалися зйомки комедії Аліни Бухтіярової «Бурштинові копи». Фільм є одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, завдяки чому отримав державну підтримку розміром 11 млн 625 тис. грн – це 75% від загальної вартості виробництва фільму. Наразі проєкт знімається на замовлення телеканалу НЛО TV.

Вчора під акомпанемент оркестру Національної академії внутрішніх справ України відбулось урочисте биття тарілки з нагоди початку зйомок комедії «Бурштинові копи». Гостям заходу стрічку представили продюсери картини – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв та керівник студії «Мамахохотала» Іван Мелашенко, режисерка фільму Аліна Бухтіярова та актори стрічки – Євген Янович, Олег Маслюк, Аліна Паш, Дар’я Петрожицька, Олександр Рудинський, Андрій Бурим, Аліса Тункевич. Під час події голова Державного агентства України з питань кіно МАРИНА КУДЕРЧУК привітала команду стрічки із початком зйомок та зазначила:

«Вперше дві державні структури – Держкіно та Нацполіція – долучилися разом до створення подібного культурного проєкту. Історії хоробрості і самовіддачі, які є в реальному житті, але яких, на жаль, ми не завжди маємо змогу бачити, будуть втілені на великому екрані».

У свою чергу продюсер комедії «Бурштинові копи» Іван Букрєєв подякував Нацполіції та Академії внутрішніх справ за підтримку проєкту та курс «молодого бійця» для головних акторів – Євгена Яновича та Олега Маслюка – і наголосив, що фільм має на меті важливу місію.

«У нашій комедії крім пригод і гумору закладено важливу соціальну складову. Дуже хочеться, щоб нашу поліцію поважали і розуміли, наскільки непростою є служба. Ми спробуємо зробити свій внесок у хороший і правильний імідж поліції», - сказав продюсер фільму «Бурштинові копи» ІВАН БУКРЄЄВ.

В той же час ще один продюсер стрічки Іван Мелашенко пообіцяв створити справжнє українське кіно про поліцейських на кшталт культових фільмів «Таксі», «Поліцейська академія» та «Погані хлопці».

«Ми вирішили створити по-справжньому українське кіно про українських поліцейських. Хочемо реалізувати культову стрічку, яку будуть цитувати і якою захоплюватимуться. Вважаю, що Україні потрібно більше фільмів, в яких правда і справедливість перемагають, і наші «Бурштинові копи» – саме така стрічка», - зазначив продюсер фільму Іван Мелашенко.

Крім того, творці фільму і актори пообіцяли, що докладуть зусиль, аби зробити смішну комедію, яку захочеться подивитися не один раз. За сюжетом, патрульний Максим (Євген Янович) із дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею в нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах. Там він і його новий напарник Богдан (Олег Маслюк) «переходять дорогу» бурштиновій мафії. Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?

Прем’єра фільму «Бурштинові копи» запланована на лютий 2021 року.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно