Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Бурхливі води»: новий сезон «Золотої лихоманки» на Discovery

22.11.2021
об 13:18

Високо у віддалених горах Аляски Чілкат команда чоловіків з Дакоти повертається на багаті землі у пошуках золота. Від’їзд легендарного шахтаря звільняє місце для нових шукачів скарбів. Один з них готовий пожертвувати життям заради зарплати. Побоюючись, що снігопад зашкодить їх планам, шахтарі намагатимуться протистояти природним явищам у новому сезоні шоу «Золота лихоманка: Бурхливі води». 

 

Після рекордного видобутку золота минулого року ветеран-золотошукач Дастін Херт повертається на Аляску й бачить свою шахту Мак-Кінлі-Крік засипану снігом у результаті сильного снігопаду. Сніг створив чимало труднощів. Від непрохідних доріг до бурхливої білої води, викликаної рекордним таненням снігу. Але у шахтарів немає вибору — вони повинні подолати всі перешкоди, які кидає матінка-природа, якщо хочуть знайти купу золота, що може змінити їх життя.

 

Поки Дастін і його команда безстрашних шахтарів долають стихію, його батько Фред Херт повертається на Аляску з шокуючою новиною. Вперше за чотири роки Фред відмовиться від роботи на гірських водах і розпочне полювання за корисними копалинами. Це його місія, яка допоможе зберегти спадщину сімейства шахтарів. Для Дастіна раптова зміна планів Фреда — це чудова можливість керувати двома бригадами одночасно. Звісно, для цього потрібно багато інвестицій і вдвічі більше робочої сили, але Дастін знає, що така можливість трапляється один раз у житті. 

 

Нові перспективи також додають небезпеку в одній із найскладніших гірничих робіт на планеті. З чотирма новими членами екіпажу Дастін тепер відповідає за життя восьми людей. Він кидає собі виклик, як ніколи раніше. Чи окупиться велика азартна гра Дастіна ще одним рекордним сезоном, чи це навпаки приведе до фінансового краху?

 

Прем’єра в Україні відбудеться 23 листопада на каналі Discovery та Discovery+.

Джерело: Pleon.ua

Читайте також:

Новини

«Подорож у Слобожанську Швайцарію»: На Харківщині планують зняти фільм про подорож італійців в Україну

«Подорож у Слобожанську Швайцарію» - це авантюрна та іронічна історія, повна гротескних персонажів та дивних перевтілень, дії якої відбуваються в мальовничій місцевості уздовж річки Сіверський Донець в Харківській області.

19.11.2021
об 14:33

Новини

Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі

3-5 грудня у столиці Італії пройдуть “Дні української аудіовізуальної індустрії в Римі”. Італійській професійній спільноті представлять досягнення, можливості та сервіси, які пропонує Україна в сфері виробництва та дистрибуції контенту в галузі кіно, ТБ та діджітал задля розвитку співпраці між країнами.

19.11.2021
об 16:19

Новини

Слов’янська міфологія та загроза екокатастрофи: новий анімаційний мультфільм “Роббі”

Українська анімація підкорює глядачів по всьому світу. На черзі — “Роббі” — повнометражний анімаційний мультфільм, який розповідає про загрозу екологічної катастрофи на тлі пригод маленького бішон-фрізе на міфічному острові Вирій. Яким він буде?

21.11.2021
об 14:57