Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Буквальна та метафорична подорож у фільмі «Флешбек»

07.06.2021
об 19:14

Загадкову історію, яка не залишить байдужими глядачів, написав і зняв сценарист і режисер Кристофер Макбрайд. Головні ролі у драматичному трилері, що вийде в український прокат 24 червня, виконують Ділан О’Брайен, Маїка Монро, Ганна Ґросс.

За сюжетом після випадкової зустрічі з давно забутою людиною, Фред буквально і метафорично подорожує в своє минуле. Йому належить розгадати таємницю зниклої дівчинки, наркотику під назвою «Меркурій» і жахливої істоти, яка слідувала за ним у доросле життя.

 

Джерело: UFD movies

Читайте також:

Новини

Переможці 8-го «Чілдрен Кінофесту»

Вперше у гібридному форматі відбувся фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». 17 тисяч глядачів мали змогу подивитися в 23-х містах України стрічки фестивалю на великих екранах, ще 8 тисяч громадян скористалися можливістю долучитися до онлайн-переглядів. Також в форматі онлайн відбулася Церемонія закриття фестивалю, під час якої 6 червня оголосили переможців цьогорічної події.

07.06.2021
об 16:20

Анімація

«Кролик Петрик»: Вухані заспівали українською

Лишаються лічені дні до прем'єри сімейної пригоди «Кролик Петрик: Втеча до міста». Напередодні виходу релізу в кінотеатрах стало відомо, що кролик Петрик та його вухаті друзі заспівали українською.

31.05.2021
об 14:17

Новини

Восени в кіно вийде шокуючий трилер «Минулої ночі у Сохо»

Фільм Едґара Райта з Анею Тейлор-Джой у головній ролі з'явиться в українському кінотеатральному прокаті 28 жовтня.

31.05.2021
об 15:20

Новини

КМКФ «Молодість»: Перший серіальний пітчинг і його переможець

Історія пари, що у запалі сварки домовляється розійтися, тільки-но знайде заміну одне одному, зацікавила журі Серіального пітчингу, що відбувся в межах індустріальної секції 50-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». І саме проєкт із назвою «Ми розходимось» отримав $ 25 000 на створення тизеру, промо та медійну підтримку.

04.06.2021
об 11:53

Новини

Гібридний формат: Розпочався 50-й кінофестиваль «Молодість»

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» сьогодні розпочинає свою роботу і триватиме до 6 червня. Усі події відбудуться у гібридному форматі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації. Долучитись до урочистих Церемоній відкриття та нагородження, які відбудуться на Арці дружби народів у Києві, можна буде і в онлайн режимі, завдяки одному із офіційних партнерів фестивалю медіасервісу MEGOGO.

29.05.2021
об 16:49