Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Будинок "Слово". Нескінчений роман» став переможцем Košice International Film Festival у Словаччинні

16.06.2022
об 17:08

Будинок "Слово". Нескінченний роман – це драматична історія українських письменників, яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити їх працювати на благо системи. Світова прем'єра фільму Тараса Томенка про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло, відбулась минулого року на 37-му Варшавському кінофестивалі.

Тепер стрічка отримала нагороду Best Feature Film Міжнародного кінофестивалю в Кошице.

Найближчим часом стрічка буде представлена ще на кількох міжнародних фестивалях: зокрема, 16 липня відбудеться британська прем’єра фільму на I Will Tell International Film Festival (Лондон). Побачити фільм в Україні можна буде 17 червня у Чернівцях на Миколайчук OPEN - фестиваль глядацького кіно.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Переможцем Міжнародного Краківського кінофестивалю документального кіно став словацький фільм «Собор»

Художній дебют словацького режисера Дениса Доброводи «Собор» отримав приз за найкращий фільм у секції Міжнародного конкурсу документального кіно 62-го Краківського кінофестивалю, який проходив з 29 травня по 12 червня. Фільм був підібраний HBО.

07.06.2022
об 16:05

Новини

Фільм «Цензорка» отримав нагороди Словацької кінопремії в чотирьох головних номінаціях

Стрічка «Цензорка» спільного виробництва України, Словаччини та Чехії стала тріумфаторкою Словацької Премії. Картину визнали Найкращим фільмом та загалом відзначили в чотирьох номінаціях.

11.04.2022
об 15:17