Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Брюс Вілліс зіграє ще в 3 фільмах продюсерського тандему Еметта та Фурла

13.06.2020
об 17:59

Останнім часом Брюс Вілліс, якого неодноразово критикували за нерозбірливість у виборі проєктів, найбільш активно працює з продюсерським тандемом Ренделла Еметта і Джорджа Фурла – разом вони випустили вже 16 стрічок і працюють над сімнадцятою. Ймовірно, артист вирішив округлити цифру й підписався ще на три проєкти Еммета та Фурла.

У першому фільмі, трилері Out of Death, Брюс зіграє разом з Джеймі Кінг (свого часу вони разом грали в «Місті гріхів»). Головна героїня історії – свідок вбивства, яка, намагаючись врятуватися від чотирьох бандитів, тікає в ліс, де їй на допомогу приходить герой Вілліса – відставний лісничий. Сценарій написав Білл Лоуренс, режисерське крісло займе Майкл Бернс.

Другий проєкт, бойовик Run of the Hitman, теж поставить Бернс. Сценарій пише Стівен Сайрус Сефер («Швидкість: Автобус 657»). Головний герой – кіборг-найманець, який має завадити корумпованому члену уряду взяти під контроль організацію найманців, щоб використовувати їх у своїх брудних цілях.

Нарешті, третій фільм – трилер за сценарієм Росса Пікока Killing Fields. У центрі сюжету – жінка, чиє спокійне життя на фермі перетворюється на кошмар, коли на горизонті з'являються поліцейський і пара небезпечних злочинців. Кіно вже встигли продати на віртуальному Каннському кіноринку.

Згаданий сімнадцятий проєкт у спільній фільмографії Вілліса і Еммета та Фурла – трилер Midnight in the Switchgrass, у якому також зайняті Еміль Хірш, Меган Фокс і репер Машин Ган Келлі. Знімальна група встигла відпрацювати п'ять днів, після чого виробництво довелося згорнути через пандемію коронавірусу. Зйомки повинні поновитися 29 червня в Пуерто-Ріко. Фільм стане режисерським дебютом Ренделла Еметта.

Джерело: Deadline