Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Британці обрали найвідомішого кіногероя в світі

15.06.2020
об 16:48

Серед читачів журналу Empire провели чергове кіноопитування. Британське видання час від часу разом зі своєю аудиторією складає списки відомих акторів та образів, які вони втілили на екрані. Так, нещодавно щомісячний журнал про кіноматограф вирішив скласти рейтинг 50 найбільших відомих кіногероїв за весь час існування індустрії.

За результатами читацького голосування, найбільший рейтинг виявився в Індіани Джонса, роль якого, частіше за інших, виконував американський актор Харрісон Форд. До пандемії спричиненої COVID-19 очікувалося, що герой повернеться на екрани в 2022 році. В п’ятій частині франшизи Харрісон знову має втілити образ американського археолога доктора Генрі Джонса Уолтона, Молодшого, більш відомого, як Індіана Джонс

Під час Першої світової війни, Генрі Джонс Уолтон використовував ім'я Анрі Дефенс. З нього пішов ряд псевдонімів. Археолог був одружений щонайменше двічі, мав кілька онуків і правнуків. Протягом своєї кар'єри чоловік виявив численні міфологічні артефакти, такі як камені Шанкара, Ковчег Заповіту, Святий Грааль, Кришталевий череп з Акатора тощо.

Цікаво, що на другу сходинку читачі журналу відправили Еллен Ріплі - головну героїню серії фільмів «Чужий». Раніше вона займала перше місце в рейтингу 100 найбільших визначних кіноперсонажів всіх часів серед жінок за версією того ж журналу.

Трійку лідерів замикаэ Залізна людина у виконанні Роберта Дауні-молодшого. Також до першої 10-ки увійшли Капітан Америка, Люк Скайвокер, Бетмен, Лея Органа, Джеймс Бонд, Супермен та Чорна Пантера.

Джерело: журнал Empire