Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Боротьба з піратством: Star Media виводить на ринок технологічну компанію ContentScan

24.12.2020
об 12:24

Star Media антипіратською діяльністю займається з 2014 року. Наразі компанія є учасником спеціальної програми Google зі співробітництва з правовласниками, підписантом антипіратського меморандуму, а також учасником програми сертифікації YouTube. Отриманий за 6 років досвід організація вклала в створення унікального сервісу ContentScan. Він збільшить ефективність захисту контента до 100%.

«Ми маємо експертний досвід роботи за трьома напрямками – виробництво, дистриб’юція, захист контенту. Як продакшн Star Media давно успішно виступає на ринку. Digital-напрям компанії теж зріс в окреме агентство з індивідуальним підходом і послугами повного циклу. Наш досвід і доказова база унікальні, тож ми маємо намір всі наші знання направити на ефективну роботу компанії ContentScan. На своєму досвіді Star Media показала, що комерційний ефект від якісного захисту відео демонструє зростання виручки від 25 % для архівних проєктів і від 50 % для прем'єрних проєктів. Саме це ми і готові реалізувати для наших партнерів», - зазначила генеральний директор ContentScan КАТЕРИНА СМИРНОВА.

Правовласники з ContentScan зможуть захищати необмежену кількість творів. Принцип роботи нового сервісу заснований на технології машинного навчання, яка автоматизує весь процес: від виявлення піратського контенту до його повного видалення. У такий спосіб боротьби монетизації всього авторського контенту стає більш доступною. Сервіс може захищати VOD-контент і прямі трансляції телеканалів, в тому числі окремі спортивні події.

 

Джерело: Офіційна Facebook-сторінка Star Media

Читайте також:

Новини

Премія «ТСН»: Розпочалося щорічне нагородження «Тих, що вражають»

«ТСН» щороку нагороджує героїв, чиї вчинки вразили Україну. 2020-й не став винятком. На сайті медіахолдингу (tsn.ua) вже розпочалося голосування за номінантів, які проявили стійкість, сміливість, рішучість у буремних подіях року, що минає, та стали героями сюжетів ТСН.

21.12.2020
об 15:20

Новини

«Україна All Inclusive» розповість про неочікувані місця для зимового відпочинку

Сьогодні, 21 грудня, о 19:30 в ефірі «ТСН» на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра спецпроєкту «Україна All Inclusive. Зима», у якому розкажуть про нестандартні місця для зимового відпочинку в Україні.

21.12.2020
об 18:16

Новини

Спеціальна програма: Arthouse Traffic покаже найкращі фільми року в кінотеатрі «Жовтень»

З 24 грудня по 6 січня у київському кінотеатрі «Жовтень» пройдуть покази проєкту «Найкращі фільми року». Програма складатиметься з релізів фільмів-подій, лауреатів міжнародних кінофестивалів та кінопремій, які компанія Arthouse Traffic випустила на великі екрани у 2020 році.

22.12.2020
об 16:44

Новини

Дні народження зірок: Олег Шевцов

24 грудня український актор театру та кіно Олег Шевцов святкує свій день народження. На початку 2000-х він отримав освіту в Київському національному університеті культури та мистецтв за фахом режисер естради та масових свят, актор, викладач. Майже одразу після закінчення вишу почав зніматися в кіно.

24.12.2020
об 11:44