Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Book Pitch: Відбіркова комісія обирає фіналістів

18.06.2021
об 14:44

Вдруге в межах секції Film Industry проходитиме Book Pitch. Прийом заявок на участь у цьогорічному книжковому пітчингу вже завершено. Всього на участь подано 38 заявок.

 

Наразі подані заявки опрацьовуються відбірковою комісією, після чого її члени оберуть 8-10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

  • Один із проєктів-фіналістів Book Pitch отримає приз від компанії StarMedia – скрипт-докторінг від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків.
  • Призом від Книжкового Арсеналу стане зйомка промоційного відео книжки, що поширюватиметься на інформаційних ресурсах фестивалю.
  • Відзнакою від ОМКФ стане поїздка на 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль.

Також під час Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який проходитиме впродовж 23 – 27 червня, відбудеться спецпрограма BookWatchers, присвячена екранізаціям. Зокрема, в її межах відбудеться навчання пітчингу для літературної спільноти.

Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.

Нагадаємо, перемогу в першому конкурсі, який відбувся в межах секції Film Industry 11-го ОМКФ, отримали роман «За спиною» Гаськи Шиян і роман «Доця» Тамари Горіха Зерня.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Фото: з відкритих джерел

Читайте також:

Інтерв'ю

Марина Кошкіна: «Виховую в собі хороший смак»

Українська акторка, яка в історичній повісті «Захар Беркут» розмовляла виключно англійською, погодилася на інтерв’ю відразу після заняття з польської. Так VGL cinema дізнався, що Марина Кошкіна опановує нову для себе мову, а ще продовжує вивчати англійську, адже хоче досягти рівня вільного спілкування. Підхопивши настрій «мовного питання», ми з акторкою багато говорили про українську мову та про ролі в кіно. Зокрема, про Ніну із драми «Забуті», яка принесла артистці не тільки впізнаваність, а й номінацію на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа». Також торкнулися теми героїнь у сучасному вітчизняному кіно та поспілкувалися про те, чому акторові потрібно рости над собою і в який спосіб це робить Марина Кошкіна.

14.06.2021
об 17:38

Новини

Kharkiv MeetDocs набирає фільми до конкурсних програм і пітчингу

Упродовж 26 вересня – 2 жовтня в гібридному форматі, тобто онлайн і офлайн проходитиме п’ятий міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs. Наразі організатори оголосили про початок прийому фільмів до національного і міжнародного конкурсів повнометражних фільмів, та конкурсу незалежного українського короткометражного кіно «Бардак»і заявок проєктів на пітчинг.

16.06.2021
об 12:54

Інтерв'ю

Лариса Мудрак: «Стратегія розвитку УКФ потребує масштабного обговорення та діалогу»

З 14 квітня Лариса Мудрак стала головою наглядової ради Українського культурного фонду, а вже за півтора місяця склала повноваження. VGL cinema поговорив з нею про пріоритети в роботі, нову стратегію УКФ та підтримку фондом кіновиробництва за кілька днів до самовідводу. За цей тиждень деякі питання відпали, проте деякі відповіді максимально актуалізувались і є цікавими незалежно від персоналії на чолі Фонду. Тож пропонуємо вашій увазі міркування досвідченої спеціалістки з комунікацій про шляхи розвитку УКФ, чого бракує цій інституції та за яких умова вона може запрацювати на повну.

17.06.2021
об 14:55

Новини

«Літня школа» від 12-го ОМКФ

Майбутні кінопрофесіонали вже можуть придбати абонемент на «Літню кіношколу» від Одеського міжнародного кінофестивалю. Впродовж восьми днів серпня власники таких вхідних квитків зможуть взяти участь у майстер-класах відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно і отримати досвід неповторної атмосфери міжнародного кінофестивалю.

17.06.2021
об 17:40