Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Біографічна історична кінодрама «Загубити, щоб знайти» про радянський період

11.10.2021
об 16:26

Над сценарієм біографічної історичної драми «Загубити, щоб знайти» почала працювати команда продакшену OK Media Company. Сценарій художнього фільму розробляється на основі реальної історії про двох іспанських дівчат.

 

У 1936 році двох дочок міністра викрали та депортували в УССР. Сталін планував використовувати дітей, як важіль впливу на владу Іспанії, але все пішло не за планом. Марія та Кармен назавжди залишилися в Україні, під чужими іменами, пережили Другу Світову війну, та знайшли свою нову Батьківщину – Україну. Їм так і не судилося повернутися додому в Іспанію.

 

Нині над сценарієм працює режисер фільмів «Інший Франко» та «Слово» Ігор Висневський. Він є автором ідеї, яку підтримав Український культурний фонд.

 

«Ігор Висневський запропонував познайомитись з пані Людмилою, дочкою Марії, та послухати неймовірну історію її мами. Після зустрічі в мене не виникало сумнівів, що ця історія має право на життя. Ми з творчою командою маємо намір розкрити ще одну малознайому сторінку радянського періоду в історії нашої країни через художнє кіно, засноване на реальних подіях», – розповіла про виникнення ідеї фільму продюсерка ОЛЬГА КЛИМЕНКО.

 

Сценарій розробляється методом «сценарної кімнати», де в команді разом працюють кілька сценаристів, скрипт-доктор,  історичний консультант та дочка однієї з героїнь історії, – Людмила Холодняк, – чия біографія закладена в основу фільму.

 

Зйомки фільму заплановані на 2022 – 2023 роки.

 

Джерело: Пресслужба OK Media Company

 

Читайте також:

Новини

Переможці фестивалю кінооператорського мистецтва «КІНОКО»

IV фестиваль кінооператорського мистецтва «КІНОКО» проходив у Києві з 1 по 5 жовтня за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Нині вже відомі імена переможців цього річного заходу.

05.10.2021
об 15:41

Новини

Міжнародна програма 5-го Київського тиждня критики

Хіти Канн, Берліна, Торонто та Сан-Себастьяна на ювілейному кінофестивалі «Київський тиждень критики».

07.10.2021
об 11:39