Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Безцінний досвід відомих продюсерів на вебінарі «Сценарний пітчинг»

22.06.2020
об 17:35
Безцінний досвід відомих продюсерів на вебінарі «Сценарний пітчинг»

25 червня о 19:00 відбудеться вебінар «Сценарний пітчинг: поради продюсерів». Модератор ефіру – виконавча директорка Української кіноакадемії та співзасновниця онлайн-платформи DzygaMDB Анна Мачух. Учасники вебінару – відомі українські продюсери Ольга Пантелеймонова, Олексій Гладушевський та Володимир Яценко. Вони поділяться власним досвідом, розкажуть, як подати свою ідею чи проєкт продюсерам, як презентувати історію, як розробити правильний логлайн і як побудувати концепцію, щоб заручитися підтримкою продюсера та чому важливо зважати на ринок та попит.

Ольга Пантелеймонова має досвід роботи в медіа- та кіногалузі понад 15 років. З 2015 року обіймає посаду генерального директора групи компаній Star Media.

Олексій Гладушевський  впродовж декількох років очолював «Новий канал». Саме він продюсував успішний український серіал «Перші ластівки». Наразі є креативним продюсером центру від медіахолдингу StarLightMedia Starlight Originals, який займається пошуком, розробкою та виробництвом мультиплатформних серіалів.

Володимир Яценко – кінопродюсер, співзасновник ForeFilms і Limelite, представник України в EURIMAGES. Впродовж 15 років продакшн-компанія LIMELITE створила понад 700 рекламних роликів та кілька художніх фільмів. На рахунку продюсера такі фільми як «Дике поле» Ярослава Лодигіна, «Додому» Нарімана Алієва, «Атлантида» Валентина Васяновича.

Вебінар відбудеться 25 червня о 19:00. Трансляцію заходу можна буде подивитися на Facebook-сторінці DzygaMDB.